Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék a régi önmagam...

Hogyan lehetnék a régi önmagam? Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Régen mindig vidám voltam, vicces, voltak barátaim, szerettem mozogni és mindenféle színes dologgal körbevenni magam.

De hónapok óta minden más. A barátok lemorzsolódtak (szerintem nem is voltak barátok) egyetlen igaz barátom maradt, őt mindennél többre becsülöm. Viszont már nincs kedvem sportolni járni, fekete dolgokkal veszem magam körül és semmit sem tűrök meg magam körül ami vidám dologra emlékeztetne (értsd díszek vagy bármi ami szép dolog).

A munkámat nem szeretem és még keveset is keresek vele és sokat kell dolgozni. Szerencsére nemsokára vége lesz, de azt az időt is ki kell bírni és azután keresnem kell másikat.

Nem tudom miért van ez, de már nincs motivációm és kitartásom semmihez.

Van még visszaút? Adjatok tippeket hogy hogyan "változzak vissza?"


2013. okt. 6. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Találj magadnak egy férfit. Egy párkapcsolat általában előhozza az ember jobbik oldalát, szerintem rajtad is segítene.
2013. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!