Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A facebookon az a lényeg,...

A facebookon az a lényeg, hogy te látszódj?

Figyelt kérdés
Érdekes dolgot vettem észre. Ha le van tiltva az idővonalaom a hozzászólás lehetősége, tizedannyian se köszöntenek fel (névnap, születésnap, stb)privát üzenetben. (mert ugye azt nem látja senki, csak én), pedig kb. ugyanannyi időbe telik chatüzenetet írni, mint az idővonalra írni. Szóval az ilyeneknek az a fontos, hogy más is lássa, hogy felköszöntenek valakit?
2015. ápr. 10. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ez nekem is feltűnt. Sajnos igen..
2015. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezzel nem értek egyet , mert engem soha nem érdekelt látja-e más hogy felköszöntöm az illetőt, vagy sem, mégis volt, hogy távolabbi ismerősömnek így nem írtam üzenetet, magam részéről azért nem, mert ha már üzenetet írok, akkor úgy érzem kis levelet is kéne írnom mellé, amihez nem biztos hogy van időm vagy épp kedvem... de ezt én érzem így lehet más máshogy gondolja...
2015. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bejegyzést lehet lájkolni, a privátot nem és ahogy mondtad, nem is látja senki. Nyilván akinek nem inge, nem veszi magára, de azért az emberek nagy része azért használja a facebookot, hogy a semmilyen életét fényűzésként eladja.
2015. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Távolabbi ismerősnek nem akarnék privátot írni, mert nagyobb az esély rá hogy visszaír, esetleg csevegnem kell vele amihez semmi kedvem. A nyilvános köszöntés kicsit személytelenebb.
2015. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az már nem is "levél", inkább már chatüzenet, direkt az volt a cél hogy kötetlenebb legyen, ne mint egy email. Ha meg nem akarnál vele beszélgetni, és félsz hogy visszaír, akkor az olyat felköszöntened is felesleges nyilvánosan is. :)
2015. ápr. 10. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arról van szó, hogy akik felköszöntenek, azok csak a facebookos értesítésből tudják, hogy szülinapod van. az ilyenek nem fognak külön privátot írni.
2015. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!