Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a barátom fejében? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátom fejében? A barátommal már 2 és fél éve együtt vagyunk. Van egy lány, aki mellesleg osztálytársam, (de ez nem is annyira lényeg) akit szinte minden nap megnéz a facebookon.

Figyelt kérdés

A barátom is ugyanabba a suliba jár mint én, mindketten végzősök vagyunk. Voltak alkalmak, amikor hozzájutottam a facebookjához és ilyenkor szégyellem kicsit magam, de egy szerelmes lányból vagyok, és megnéztem az

előzményit stb. Engem az egyáltalán nem zavar ha netalántán megnézeget 1-2 szép lányt stb.. sőt nézzen amit akar. Mind emberből vagyunk, kíváncsiak, mindig megakadnak a szemek a szépen stb. Nekem csak az esik rosszul hogy ez már lassan egy éve tart, vagy tovább hogy ezt a lányt nézegeti. Többször próbáltam vele beszélni erről, hogy miért nézi meg ennyiszer, miért kíváncsi ennyire rá. Nem is ismeri, soha nem beszelt vele én ezt nagyon jól tudom. Semmi köze hozzá, de ilyenkor mindig leterel, még soha nem válaszolt erre a kérdésemre. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ezt miért csinálja. A lányról azt kell tudni, hogy egy csinos, szép, sportos lány, kézilabdázik és egy kissé beképzelt is és nagy szájú. A barátom velem mindig is azt érzékeltette hogy szeret, figyelt rám, mindig puszilgat, úgy viselkedik amiből úgy érzem hogy tényleg szerelmes belém. De az is lehet hogy ez csak a szeretethiányának tudható be. Szóval egyszerűen nem tudom összeegyeztetni a két énjét. Sajnos nehezen is bízok benne, hiszen már nem egyszer fordult elő hogy hazudott nekem és titkolózott, de ezeknek a dolgoknak egyébként nem nőhöz volt közük. Soha nem is csalt meg engem, mert tudnék róla ha így lenne, de nem. Szóval nem tudom mit tegyek, nekem nagyon rosszul esik, hogy ennyire érdekli az a másik lány. Nem értem miért van még akkor velem. Bár nem hiszem, hogy ha arra kerülne a sor, ez a lány leállna e vele. Ebben biztos vagyok. Remélem ésszerű választ tudok kapni a problémámra és meg tudom oldani ezt a helyzetet, akárhogy is történjen. Szeretem őt, de nem tudom, hogy jó e nekem, ha mi együtt maradunk.



2015. jan. 3. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én leültetném és megmondanám ne tereld a szót nyiltan mond meg mi ez addig nem hagynám békén
2015. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vonzónak találja a másik lányt,és ha alkalma adódna rá,kipróbálná,milyen vele.Ha együtt vagytok,ha nem.Hajtják az ösztönei,és a kíváncsiság.Ezt vagy elfogadod,vagy tovább lépsz egy olyan ember felé,akit csak te érdekelsz.Hiszen van ilyen is.
2015. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: tetszik neki a lány, bejön neki külsőre, akár még rá is szokott rántani, de ezt nyilván neked nem vallaná be.
2015. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megcsalna vele, ha alkalma adódna rá. Ha olyan típus lenne, vagy akár elég határozott hozzá, akkor már teremtett volna saját maga alkalmat. Annyi biztos viszont, hogy tetszik neki a lány, érdekli milyen lehet élőben. Tudom, hogy ezt nehéz tolerálni, én is nőből vagyok, méghozzá a féltékenyebb típusból, de gondolj bele; sok ideje együtt vagytok, természetes, hogy akár csak plátóian kíváncsi másra. Ez csak fantáziálás, lehet, hogy ha élőben látná/beszélne vele, mentem kiábrándulna, szóval nem kell ezt komolyan venni. Persze ha zavar annyira, hogy szakíts vele ezért, az is megérthető. Csak azt mondom, hogy egy hosszú kapcsolatban, pláne ha úgy érzed, hogy akár még sokszor ennyi évet tudnál vele tölteni, előfordul az ilyesmi, de amíg nem lesz belőle megcsalás (és szerintem itt nem lesz), addig nem mindig érdemes bolygatni.
2015. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a kerdes ismeros hmmm
2015. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!