Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a barátom fejében? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a barátom fejében? A barátommal már 2 es fél éve együtt vagyunk. Van egy lány, aki mellesleg osztálytársam, (de ez nem is annyira lényeg) akit szinte minden nap megnéz a facebookon.

Figyelt kérdés

A barátom is ugyanabba a suliba jár mint én, mindketten végzősök vagyunk. Voltak alkalmak, amikor hozzájutottam a facebookjához és ilyenkor szègyellem kicsit magam, de egy szerelmes lányból vagyok, és megnéztem az

előzményit stb. Engem az egyáltalán nem zavar ha netalántán megnézeget 1-2 szép lányt stb.. emberből vagyunk, kíváncsiak, mindig megakadnak a szemek a szépen. Nekem csak az esik rosszil hogy ez már több mint egy éve tart hogy ezt a lányt nézegeti. Többször próbáltam vele beszélni erről, hogy miért nézi meg ennyiszer, mièrt kíváncsi ennyire rá. Nem is ismeri, soha nem beszelt vele en ezt jól tudom. Semmi köze hozzá, de ilyenkor mindig leterel, még soha nem válaszolt erre. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ezt miérz csinálja. A lányról azt kell tudni, hogy egy csinos, szép, sportos lány, kézilabdázik és egy kissè beképzelt is ès nagy szájú. A barátom velem mindig is azt érzékelte, hogy szeret, figyelt rám, mindig puszilgat, úgy viselkedik amiből úgy érzem hogy tényleg szerelmes belém. De az is lehet hogy ez csak a szeretethiányának tudható be. Szóval egyszerűen nem tudom összeegyeztetni a két énjét. Sajnos nehezen is bízok benne, hiszen már nem egyszer fordult elő hogy hazudott nekem es titkolózott, de ezeknek a dolgoknak egyébként nem nőhöz volt közük. Szóval nem tudom mit tegyek, nekem nagyon rosszul esik, hogy ennyire érdekli az a másik lány. Nem értem miért van még akkor velem. Bár nem hiszem, hogy ha arra kerülne a sor, ez a lány leállna e vele. Ebben biztos vagyok. Remélem ésszerű választ tudok kapni a problémámra és meg tudom oldani ezt a helyzetet, akárhogy is történjen.



2015. jan. 3. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj belelátni egy férfi fejébe, mert összetörik a naiv kis lelked.
2015. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már összetört. :/ Szeretem, de nem tudom, hogy jó e nekem ha mi együtt maradunk.
2015. jan. 3. 01:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ha ennyitől kiakadsz, mi lesz veled később? Remélem lesz majd néhány olyan személy, aki megtanítja neked, milyen az, amikor tényleg összetörsz, és abból visszatekintve ezen majd egy jót fogsz röhögni.

22/L

2015. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A barátoddal le kell ülni, tiszta lapokkal játszani és megkérdezni tőle, miért teszi, amit tesz.

Ne feledd, a legkönnyebb út az egyenes. Gondolom ha már ilyen régóta együtt vagytok, akkor szeret téged...

Nem fogadtatok vakságot, nem hiszem hogy bűn, ha valaki mást megnéz facen, de ha ez már egyfajta rajongássá válik, ott bajok vannak. Felmerülhet, hogy belezúgott abba a csajba, bejön neki, de tudja hogy nem jönne össze vele.

Semmi sincs kizárva.

Ezt neked kell kiderítened, én, egy ismeretlen nő nem tudok neked így segíteni.

Minden esetre sok szerencsét, és ne izgulj ennyit. Fiatal vagy még! :)

Hajrá-hajrá!

2015. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez elég gáz... tényleg.

Az oké, hogy embereket nézeget , ami érdekes számára rá megy megnézi stb. De , hogy egy másik lányt ennyi időn át megfigyel akit nem is ismer és barátnője van, az nem kerek.

Gondolom nagyon tetszik neki, és nézi mindig az új képeit stb:/

Szerintem tisztázd vele.

Mellesleg, úgy érzem a szavaidból, hogy nem felhőtlenül vagy vele boldog.

2015. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!