Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek, akiket...

Vannak olyan emberek, akiket szinte minden érdekel, és mindent meg is szeretnének tanulni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 09:42
1 2
 1/14 piriiiii ***** válasza:
Szerintem vannak.
2015. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

én ismerek ilyet az évfolyamunkból. 5 emelt érettségit tesz, a legnehezebb tárgyakból.

azért, mert nem tudja eldönteni mi legyen, így mindenhova beadta a jelentkezését, ahova ugye más feltételek kellenek

2015. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

engem is szinte minden érdekel, én is nehezen döntöttem el mit tanuljak tovább. a történelem és az irodalom , valamint a nyelvek már a kezdetektől fogva a kedvenc tárgyaim voltak.

de amikor bejöttek a reál tárgyak, akkor azokat is megszerettem.

a mateknak 1-2 ágát nem szeretem. a többit viszont igen, szeretek számolni, feladatokat oldogatni.

de emellett nagyon sokat olvasok, évi 400 könyvet kb.

szóval magamra is mondhatom, hogy sok minden érdekel.

megélhetési szempontból megyek reál szakra. de egy humánon is jól érezném magam szerintem

2015. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok azokról az emberekről, akik mindenből a maximumon szeretnének teljesíteni? Pl. ha valamit elkezd tanulni, akkor azt addig nem hagyja abba, míg mindent nem tud róla.
2015. ápr. 11. 09:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Van jó oldala és rossz oldala is. Ha mindenben ennyire maximalista akkor sosem lesz elégedett, nem engedi meg magának a boldogságot, nem tud lazítani. Előnye viszont, hogy nagyon kitartó, ambiciózus, eléri a céljait.
2015. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 piriiiii ***** válasza:
Ha valaki azért akar megtudni dolgokat, mert őszintén érdeklődik és igazi tudásvágya van affelé (és TESZ is érte, hogy megszerezze azt a tudást), nem pedig hencegni akar az ismereteivel a későbbiekben, akkor nyilvánvalóan ez egy tök jó dolog. :)
2015. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 piriiiii ***** válasza:
Bár vannak elvetemült, mániás emberek, akik megszállottjai lesznek egy bizonyos területnek... az nem biztos, hogy egészséges.
2015. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Titusztitusz ***** válasza:
Igen vannak...Pl. énis ilyen vagyok...Nincs olyan téma a világon, ami ne éredekelne, és nincs olyan dolog, amit ne szeretnék megtanulni...(Persze nem olyan formában, hogy ülök egy iskolapadban, és tanulom a tananyagot, mert dolgozatot fogok belőle írni...)
2015. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"de emellett nagyon sokat olvasok, évi 400 könyvet kb. "


Nem akarok kötekedni de szerintem egy(két) nullát elírtál. Bár, ha minden nap kiolvasol legalább egy könyvet akkor én kérek elnézést. Az is igaz, hogy nem írtad, hogy kiolvasod, szóval felejtsd el....

2015. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem igen, de sajnos ez nem jelenti, hogy értek is hozzá. Érdekelne pl. a fizika, a kozmológia, a csillagászat, de nem értek hozzá, már az 5+5-tel gondok vannak.
2015. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!