Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges hogy nem vagyok se...

Lehetséges hogy nem vagyok se humán se reál beállítottságú?

Figyelt kérdés
Hanem mindkettőben jó vagyok?

2015. ápr. 11. 13:50
 1/6 schocko ***** válasza:
74%
...illetve mindkettőben közepes ;)...
2015. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha középiskolás vagy és mindkettőből jó jegyeid vannak, az azt jelenti, hogy sokat tanulsz és/vagy okos gyerek vagy, a beállítottságodhoz semmi köze, azt inkább abból tudod megmondani, hogy melyiket szereted, melyikkel foglalkozol szívesebben.
2015. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a polihisztorok geniusza! Lehetséges (azért nem vloszinü!!!!)
2015. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet. ma pont volt egy ilyen kérdés.

én sem tudom eldönteni melyik érdekel jobban. az irodalom, történelem, nyelvek, vagy éppen a természettudományok, kémia, biosz,matek?

a fizikát nem szeretem egyedül.

de mivel ma bölcsészként éhen halsz, valamint lenéz a társadalom, inkább reál pályát választottam.

(az irodalomban amúgy sem bírom a sok belemagyarázást. szeretem én eldönteni, hogy számomra mit jelent egy adott mű.)

2015. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Igazából kitűnő tanuló vagyok de az összes iskolai tantárgyat iszonyatosan utálom :) Ha pedig nem a tantárgyat nézzük, hanem magát azt a területet (pl. irodalom, fizika) akkor részben minden érdekel.
2015. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázzunk valamit: az, hogy jó vagy valamiből, még nem jelenti azt, hogy olyan beállítottságú is vagy.

Az, hogy milyen beállítottságú vagy, inkább azon múlik, hogy melyik területeket kedveled jobban, melyikben érzed inkább otthon magad, melyikre van inkább ráállva a gondolkodásmódod.

De én ezt sokszor erőltetett skatulyázásnak érzem. Nem szeretem bekategorizálni az embereket, hogy reál vagy humán beállítottságú-e. Van, amiben jobb, van, amiben rosszabb, van, amit szeret, van, amit kevésbé. Ennyi.

2015. ápr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!