Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Humán beállítottságú vagyok...

Charlessheepford kérdése:

Humán beállítottságú vagyok (történelem, magyar, földrajz) és többek között újságírással is szeretnék foglalkozni. Milyen iskolát (felsőoktatásban) kell ehhez végeznem vagy létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés
Verseket, prózát, kritikákat (elektromos folyóirat), dalszövegeket(bár lehet inkább vers) és forgatókönyveket már írtam.

2014. dec. 16. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A tanaraid biztosan vallon veregetnek teged, de ne haragudj,ha tolem kemeny szavakat kapsz.Gondolom fiatal vagy meg.

A helyzet hazankban az, hogy a magyar irodalom egy nagyon zart koru klub, ahova inkabb kapcsolatok, mint sem tehetseg reven lehet ervenyesulni. Igy publikalhat pl. egy Gerloczy penzert, mig te magankiadasban jelentethetsz meg valamit legfeljebb, mert piar nelkul senki sem fog olvasni.

Ami az ujsagirast illeti, az olvasott media mindegyike nehany ember, gazdasagi, politikai csoport kezeben van. Ennek megfeleoen ha nincs benne valamelyik s#ggben a nyelved, nem kapsz munkat. A fenntarto mondja meg, h. mi mehet le, s mi nem. Szabaduszast felejtsd el, ehenhalas.

Ha human beall. vagy, inkabb tanulj meg nagyon jol angolul es nemetul, es vegezz el egy logisztikai szakot, lesz mit adnod a gyerekeidnek, es sajat lakasod.

2014. dec. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!