Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Miért tartjátok...

Lányok! Miért tartjátok vonzónak a kockahasat? Illetve miért jön be az átlagnak a ma divatos "ecset" haj? (Tisztelet a kivételnek! )

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem mit esznek a lányok a kockahason. Oké, nincs rajta egy deka zsír sem, oké, nem 200 kiló a srác, de ezeken kívül nem tudok másra gondolni. Illetve mi a jó az ecset hajban? Bár én hím egyed vagyok, szerintem undorító ez a fajta hajviselet, nem mellesleg annyira egyedi mint egy Iphone, Garage-os pulcsi/póló, vagy mint a rapszakmában mostanában elterjedt "divathallgató". Valaki tudna nekem valami értelmes indokot adni?

2015. ápr. 13. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Az a lány akit ilyenek érdekelnek azzal nem érdemes kezdeni.
2015. ápr. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Engem egyik sem vonz. :)

19/l

2015. ápr. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos nekem se tetszik egyik sem, így nem... Azt hiszem a lányoknak csak egy igen felszínes rétegét sikerült megismerned. :)
2015. ápr. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem várom el, de vonzóbb a szemnek egy kockahasú pasi, akin mell- és karizom is van. Ez olyan, mint nektek, férfiaknak (vagyis te még fiú vagy) egy nagymellű, cérnavékony, laposhasú nő, csak épp ti sem várjátok el, hogy így nézzünk ki.

(nemakorosztályodvagyok)

2015. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Mindkettő ösztöni dolog.

Kockahas = izom, izom = erő, erő = biztonság és érdekérvényesítő képesség

Ecsethaj = konformitás, beilleszkedés (falkaösztön) = normális, kiszámítható, szokványos = biztonság

2015. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Jajj, az ecsethaj :D

Nem bírom már. Most vasárnap felszállt a vonatra egy ilyen ostoba hajú teremtmény, és nem bírtam ki, kinevettem...

2015. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát... Nem értem, miért akarnak az emberek beilleszkedni egy elkorcsosult társadalomba... De hát, ha nekik ez jó...
2015. ápr. 14. 00:30
 8/10 anonim ***** válasza:
A nagy izmok nem jelentik azt, hogy erős vagy ;)
2015. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát én nem tudom milyen lányokkal találkoztál eddig, de hidd el, elég sokunknak egyáltalán nem ezek számítanak, sőt! Engem egyáltalán nem izgat, hogy most egy fiúnak kockahasa van e vagy sem. Az ecsethaj pedig egyenesen röhejes és undorító. Elég szomorú, hogy kezdenek eltűnni a normális fiúk, de hát ez van...:c
2015. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, van még sok normális lány és fiú is, csak kezdünk kifogyni. :) Lassan mindenkit megfertőznek... :O Na mindegy, vannak még rendesek csak keresni kell. :)
2015. ápr. 16. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!