Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szomszéd vénasszonyok...

A szomszéd vénasszonyok folyton belopodzik az udvarunkra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

kifigyeli hogy mikor nem vagyunk otthon, de volt hogy beteg lettem és otthon maradtam és láttam ahogy kinyitja a kapunkat majd bement a sufniba, kazánházba , mindenhova kivéve a házba.



Régen akkor csinálta ezt mikor nem volt elkerítve a házunk és akkor hátul járkált, aztán megmondtam apáméknak ők lekerítették és zárat szereltek a kapuba. És mivel apámék folyton elhagyják a kulcsot ezért mindig a postaládába teszik ez a q v a vénasszony meg kifigyelte! és múltkor mikor szünet volt, láttam ahogy kiveszi a postából és próbálja kinyitni, és akkor hirtelen észbe kapott hog, füstöl a kémény és gyorsan vissza tette a kulcsot. De más udvarára is bement már mert benne hagyta szintén a kulcsot.


20F



2015. ápr. 13. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Feljelentés,vagy hamis kutya
2015. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van kutyánk ilyen puli keverék de az fél ettől a vénasszonytól folyton bottal kergeti.
2015. ápr. 13. 08:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedbe ha láttam volna, kirohantam volna egy nagy bottal és megkergettem volna azt hiszem. Amúgy meg rázárni a kaput és rendőrt hívni. De előtte azért megmondanám neki, hogy ha még egyszer átjön, feljelentjük.
2015. ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rázárom a kaput, vagy a sufnit, és hívom a rendőrséget. A telefonba ne mond hogy a szomszédasszony, hanem tolvajt fogtál, és rázártad az ajtót. 2 perc múlva ott lesz a járőr. Utána annyi kellemetlenség vár a yardon a vénasszonyra, hogy elmegy a kedve a látogatásoktól.
2015. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

> 2 perc múlva ott lesz a járőr.

És még téged visz be, mert a vénasszony Szálasi óta minden rendszerben folyamatosan a rendőrség megbecsült besúgója.

2015. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan rá lehet zárni a sufnit. Erőszakkal nem tarthatod vissza (értsd: kézzel), de a saját sufnid ajtaját jogod van bezárni. Ha illetéktelen személy van benn, az magára vessen. A biztonság kedvéért kamerázd le, hogy magától oson be, ne mondhassa, hogy elraboltad és oda zártad, hogy később megerőszakold. :D
2015. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóltatok már neki egyáltalán, hogy ezt hogy képzeli és ne merészelje soha többet? És felhívtátok rá a figyelmét, hogy ez bűncselekmény akkor is, ha nem lop el semmit? Ha igen, és mégis csinálja, akkor rendőrség. Nem lesz belőle semmi baja, nem lesz eljárás, de ha a járőrök kopognak az ajtaján tonfával, akkor lehet, hogy beszarik és leszokik róla.


Amit _ne_ csináljatok: ne kövessetek el a sérelmére viszontbűncselekményt bosszúból. (Akkor mi is átosonunk, stb.)

2015. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Bűncselekmény tetten ért elkövetőjét jogod van erővel visszatartani a rendőrség kiérkezéséig. (Különben a bolti tolvajok visszaadnák, amit loptak, és elsétálnának.)
2015. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!