Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki meg tudná nekem ezt...

Valaki meg tudná nekem ezt magyarázni?

Figyelt kérdés
Vegyünk egy egyszerű példát. Nagyon sok helyen hallottam, hogy a homoszexualítást nemnormális dolognak tartják. Magyarázza már meg nekem valaki, hogy mi az objektíven vett normális? Vagy hogy természetellenes dolog. Nem természetellenes, hisz előfordul a természetben több száz állatfajnál és az embernél is. Biztos minden meleg szívesen választja az örökös diszkriminációt. -_-

2015. ápr. 13. 19:38
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Szerintem még nagyobb baj, hogy nem lehet gyereket fogadni nekünk melegeknek. Persze megértem én, nem lehet tudni, hogy milyen hatása van a gyerekre ha nincs egy apa vagy anya szem előtt. De hejj, emberek. Manapság hányan nevelnek egyedül gyereket? Ha a szeretetet látják és kapják, még mindig jobb minthogy minden áron heteró párnál legyenek. Arról nem is beszélve hogy így rengeteg árva lelne szerető otthonra, hiszen nekünk nincs túl sok választásunk. Na mind1, ezt lehet csak én látom így. És szerintem a házasság fontos és nem csak egy papír. Heterók közül is sokaknak fontos, ugyanúgy ahogy pár melegnek nem fontos.



Am szerintem a diszkriminiáció, vagy negatív hatás ami a melegeket éri az esetek nagy százalékába főleg nyugatabbra, nem az offenzív dolgokat takarja, hanem inkább tényleg olyanok, hogy a kezünket nem foghatjuk meg, hogy valaki nem tud a párjával elmenni egy esküvőre vagy estélyre, meg fosztanak minket jogoktól, vagyis nem leszünk egyenlőek vagyis megdől azis, hogy minden ember egyenlő. Kíváncsi lennék mit szólna egy heteró akit csak azért fosztanák meg a házasodás jogától, mert nem a csokit szereti mint a legtöbb ember hanem a medvecukrot amit szerintem jóval kevesebben. Jó persze ebbe a hasonlatba is bele lehet kötni, de muszáj valahogy lefordítani hogy ez emberek megértsék, ez egy teljesen hétköznapi és elfogadtható dolog. Sőt, szerintem nem is kell megérteni vagy elfogadni, csak toleránsan viselkedni vele szemben. Hasonlóan működnek a vallások de ez bonyolult persze ne menjünk bele.

2015. ápr. 18. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!