Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A részeg emberek őszinték?...

A részeg emberek őszinték? Lehetséges, hogy csak a pia miatt csinálta?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam ott alvós diáknapos rendezvényen, és ott este a csoportom egyik fiú tagja, kissé már részeg volt, (nem olyan nagyon, csak dülöngélt kicsit)és sokszor ölelgetett, sőt, egyik alkalommal hátrahúzott az egyik sarok felé, és meg akart csókolni. Szerencsére a barátnőm ott volt és elhúzott onnan. A fiút úgy 1 éve ismérem, egy iskolába járunk, jóban vagyunk,(egy szakkörre járunk) jófej meg minden, csakhogy 2 évvel idősebb nálam, ezért sem értem miért akart megcsókolni. Lehetséges hogy csak azért csinálta, mert részeg volt?

15/l



2015. ápr. 14. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen öszinték. Akkor és ott szeretett volna megba-ni téged.
2015. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az őszinteség a szavakra vonatkozik ebben a helyzetben csak meg akart dugni, már elnézést a kifejezésért.
2015. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
öööööö....az udvaron voltunk. Nem tudom, csak fura volt, mert kétlem, hogy pont én kellenék neki
2015. ápr. 14. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy 17 évest a pia simán kanossá tud tenni, kb. tök mindegy milyen csaj van körülötte, biztos rámegy valakire.
2015. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Érdekes. Mindenesetre köszönöm, ment a zöld mancs :)
2015. ápr. 14. 14:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A részeg ember azt teszi, és mondja amit józanul csak gondolatban mer.
2015. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
*Általában azt teszi, mondjuk így. Mint mondtam, egy részeg tini nem feltétlen fog válogatni, aki épp szembe jön és lát nála esélyt, azt bepróbálja.
2015. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

"mert kétlem, hogy pont én kellenék neki"


Lyuk rajtad is van.

2015. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Csak meg akart ba..ni"...

Ebből számomra az derült ki, hogy bejössz neki. Józanul elvinne moziba, elhívna randizni, viszont nem tehet arról amit részegen csinált. Valószínűleg nem eddig nem mert bepróbálkozni nálad.


Szóval szerintem emiatt ne ítéld el a fiút, csak akkor ha tényleg nem akarsz tőle soha semmit mert nem is az eseted.

2015. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el érte, csak kicsit megijedtem. Hideg volt, át voltam fagyva, emiatt gyengébb is voltam kicsit, ráadásul egy 15-20 cm-vel magasabb is nálam és sokkal erősebb is,nem lett volna erő ellökni.. Elgondolkodtam mi történt volna ha a barátnőm nincs ott a közelben. Nem így akartam kapni az első csókomat...egyébként az esetem, meg olyan érdekes a stílusa, nem olyan páwa fiú, akiktől már a hideg futkos a hátamon
2015. ápr. 14. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!