Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy anyuka az óvodából bébiszi...

Egy anyuka az óvodából bébiszitterként kezel! Hogy mondjam meg, hogy nem vagyok az?

Figyelt kérdés
Először csak 1-1 alkalommal jelezte, hogy jó lenne a gyerekek együtt játszanának (egyébként eltérő neműek). Majd menjünk ide-oda és hirtelen neki közbejött valami, valahova el kellett mennie, és rám bízta a gyerekét. Majd hozzam el én az óvodából és majd vacsora után érte jön. Most meg már hetente akarja, hogy hadd hozza el a gyereket, vagy hozzam el én az óvodából. Aranyos a gyerek, de semmi közöm hozzá.
2015. ápr. 15. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
megmondod hogy most nem ersz ra. aztan legkozelebb sem, aztan utana sem. elobb-utobb neki is leesik.
2015. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy nem a te feladatod a gyerekét nevelni. Van neked elég gondod, mint hogy az ő gyerekét pesztráld.
2015. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem ismered azt a szót, hogy NEM! ?
2015. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyire nehéz neki megmondani hogy hozni vinni a gyereket nem a te feladatod?
2015. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szólok hozzá egy szót sem következő alkalommal amikor láttom, ha pedig igen akkor érthető módom elküldőm a p&csába.
2015. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!