Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Okleveles bébiszitterként hol...

Okleveles bébiszitterként hol találhatnék megbízható családot? Akik betartják, amit megbeszélünk?

Figyelt kérdés
Nagyon sok bosszúságot okoztak már nekem családok, akik az utolsó pillanatban variáltak, egy fél órával előtte szóltak, hogy mégsem kell aznap menni, vagy mégsem értek haza akkorra, amikorra megbeszéltük, csak két órával később. Hogy találhatnék olyan szülőket, akik tiszteletben tartják a bébiszitter idejét is?

2015. márc. 15. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha okleveles vagy akkor csak szerzödesbe mesz el! Vagy is a szerzödesedben meg van , hogy mennyivel elöbb mondhatjak le max( vagy kifizetik) es mi van ha kesöbb ernek haza!


Eleve, biztositasodnak is kell lenni, ha valami törtenik a biztosito fizessen, es a biztosito csak ha volt szerzödes fizet!

2015. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez szuper lenne, de hol találok ilyen családot, akik hajlandók szerződést kötni? Nem jellemző... én egyetlen esetben kérdeztem rá, hogy lehetne-e, és úgy néztek rám, mint egy őrültre.
2015. márc. 15. 21:56
 3/4 anonim válasza:
Nem kell kérdezgetni. Kijelented, hogy te csak ilyen keretek között vagy hajlandó elvállalni, méghozzá azért mert ez az ő érdekük is. ;)
2015. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, de hát nem nagyon van lehetőségem feltételeket szabni, ha a családok 99%-a emiatt szóba se állna velem. De a szerződés maga nekem nem lenne fontos, ha amúgy megbízhatók lennének a szülők, de hát a legtöbben nagyon nem azok.
2015. márc. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!