Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a magyarázat erre?

Mi a magyarázat erre?

Figyelt kérdés
Jó munkaerő szerettem volna lenni, ezért a ràm bízott feladatokat mindig teljesítettem, emellett jóval több munkàt is végeztem, mint amennyit fizettek. Viszont, ami a célom volt, azt nem sikerült elérni. Semmi elismerést nem kaptam.Aki meg fele annyit se dolgozott, őt emelték ki.Mi erre a magyaràzat?
2015. ápr. 15. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Az, hogy az eset Magyarországon történt. (nem kellett írnod, ez egyértelmű, ilyen csak itt van) Itt ilyen az értékrend.

Ha munkával akarsz elérni valamit, tanulj nyelvet, és lépj le.

2015. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%
Rövid a nyelved.
2015. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet :(
2015. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

az,hogy a szociális képességek sokkal fontosabbak az előrejutásban,mint az elvégzett munka.

pl ha egy dolgozó remek munkaerő,erőn felül teljesít,de megfagy a levegő ha belép valahova,akkor csinálhat szinte akármit,nem fog előrébb jutni egy sok létszámos cégnél.

míg ha teljesíti a minimumot,de remek társasági ember,jó beszélőkével,akkor lépkedhet felfelé.

2015. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 = #2 mókás virágnyelven.
2015. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

...illetve a #4-et még azzal kiegészíteném, ami az első (az én válaszom) válasz volt, hogy ez Magyarországon van így.


Nem véletlenül tarunk ott, ahol, és nem véletlenül húz el mellettünk gazdaságában sok európai ország.

Pont ez az értékrend gátol minket, és pont a teljesítmény orientáltság viszi előre pl a német gazdaságot, ami jelenleg is Európa gazdasági motorja.

2015. ápr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!