Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha egy selejt vagyok?

Mit tegyek ha egy selejt vagyok?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok és nem vagyok képes semmire. Félek elmenni a boltba egyedül, a munkahelyeimet sorra otthagyom mert rettegek emberek közt lenni, cikiznek mert 2 szót nem tudok szólni, elsírom magam ha beszólnak nekem hogy rosszul csináltam valamit.

Jelenleg már munkát sem keresek ezért... de nyilván így nem lehet élni, nem fognak mindig eltartani. Itthon persze már elegük van belőlem, hogy semmit nem csinálok, csak vagyok.

Iskolát sem fejeztem be még, mert ott sem mertem beszélni, és nyilván úgy nehéz vizsgázni ha az ember nem képes elmondani amit el kéne.

Aztán még ott van a párkapcsolati gond, nos kapcsolatban is ugyanolyan félénk vagyok, hiába vagyok évek óta valakivel, közel még nem kerültünk egymáshoz azóta sem.


Szerintetek valahogy van ebből kiút? Sokszor már eszembe jut az öngyilkosság is, mert ennek semmi értelme, csak gondot jelentek mások számára, akik eltartanak. Értelme, haszna nincs a létezésemnek.


2015. ápr. 15. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

építsd magadhoz az életed :)


olyan m.helyet tervezz, keress, ahol egyedül lehetsz,egyszemélyes beosztás, nincsenek m.társak, vagy akár vezető beosztásban(pl ha sokáig lennél eladó egyedül kis boltban, idő múlva vezetheted is:))vagy ahol nem kell csapatmunka így kontakt sem a kollégákkal


párkapcsolatod van, ahhoz így nem tudok szólni

2015. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy selejt!


Pszichológushoz nem akarsz elmenni?

2015. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Életed döntések sorozata.Dönthetsz úgy hogy áldozat leszel,de dönthetsz másképp is.

Hidd el.Akár hiszed sikerülni fog,akár azt hiszed nem,igazad lesz.


/

2015. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jelenleg nem merem megírni a szakdolgozatomat...
2015. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!