Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyellnem kellene magamat?

Szégyellnem kellene magamat?

Figyelt kérdés

A Super TV2-n láttam egy olyan magyar filmsorozatot amely arról szólt, hogy egy erkölcsileg szilárd férfinek van egy kávéháza, közben 2 nagydarab kigyúrt ember jelent meg ott fél millió forint védelmi pénzt követelve.

Mikor erről alkalmazottja értesítette a történtekről egyből a kávéháza felé ment és barátnője is vele akart menni, de a férfi azt mondta maradj vagyok olyan, hogy ura vagyok a helyzetnek, amikor odaért, némi szóváltás után kapott egyet orrba a férfi, de közbe a barátnője is megérkezett.


Amiért a kérdést kiírtam, elszégyelltem magamat ezeket a képsorokat látva, hogy nekem mekkora nulla a konfliktuskezelő képességem. A jelenlegi párommal szakítsak, hogy ne csalódjon bennem.

Jelenleg is egy nullának érzem magamat, hogy mondjam el a páromnak hogy ekkora selejt vagyok.


32/F pszichiátrián már voltam.



2013. nov. 20. 14:54
 1/2 anonim válasza:

Nézd! Én mindigis féltem a konfliktusoktól! Én is gyáva vagyok! Félek a veréstől.

De amikor azt a nőt kezdték piszkálni, akit tényleg szeretek akkor nem érdekelt h nekirontottam egy erősebb csávónak.

Meg is vert keményen, de a lány mivel szeret azt mondta h megtettem a tőlem telhetőt és ezért hálás!


Bármilyen gyáva is vagy, akit igazán szeretsz, azért ölni fogsz! És aki igazán szeret téged annak elég az is ha megvereted magad, csak azért h őt ne bántsák!

Ha nem tennéd meg ezt érte akk nyugodtan hagyd el! Akk nem szereted és kész. De ez csak éles helyzetben derül ki!


Selejt pedig nem vagy és nem is leszel! Értékeld át újra a helyzeted!

2013. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne légy nyuszi azt kész,de miért szakítanál a bnőddel? ezért? mert láttál,foshoki képsort,egy nem létező történetet a tvadóban? Sorry,de magad alatt vágod így a fát,vagy csak sajnáltatásból szeretnéd a dolgot fokozni?Ha elmondod a barátnődnek sztm körbe röhög
2013. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!