Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha egy dolgot...

Mit csináljak ha egy dolgot meg kéne csinálnom, de már rég óta halogatom, és gyomorgörcsöm van, ha csak rágondolok is?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Légy túl rajta.
2015. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezt kéne, de egyszerűen nem megy. Odakészülök a géphez, hogy dolgozni fogok. De előtte még berakok egy mosást, jahh azt ki is kell teríteni, akkor még ezt, még azt megcsinálok, aztán eltelt egy újabb nap, és még most sem állok sehogy.


Miután megoldottam általában rá is jövök, hogy nem is volt ez olyan vészes.


Csak elkezdeni nem bírom. Valami jó motivációt tudnátok?

2015. ápr. 16. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is. Ha beszélsz angolul, akkor ajánlom a The Now Habit című könyvet, meg keress ilyenekre rá, hogy "tips against procrastinating" stb.


De a Now Habit már csak azért is jó, mert segít megtalálni az okát is a dolognak, mi az ami miatt félsz elkezdeni és hogyan lendülj túl ezen.

2015. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van néha ilyen, már tizenévesen rájöttem (tanulásnál), hogy ha erővel nekiállok és elkezdem, onnantól nincs baj.
2015. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha negy meló, oszd részfeladatokra, tűzz ki határidőket, és ne halogasd, kezd el.
2015. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!