Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire normális, ha gyomorgö...

Mennyire normális, ha gyomorgörcsöm és sírhatnékom van, amikor iskolába kell menni?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, de utálom magát a szakot is, meg a tanárokat is.

Angol szakon szinte mind nagyon bunkón viselkedik velünk, állandóan kiabálnak, sértegetnek, hisztiznek, fenyegetőznek. Normálisan tanítani például egyik sem tud. Vizsga alatt végig azt kellett hallgatnunk, hogy miért erre az iskolára kellett jönnünk, ha mi nem lennénk, neki ma nem kellett volna felkelni. Mi, magyarok pedig még külön sértésekben részesülünk.

Az egyik tanár nagyon részeges, és még a számítógépet sem tudja bekapcsolni. A másikat még normális ember módjára beszélni nem hallottuk, csak folyton sikítozik.

Szlovák és magyar szakon rendesek a tanárok, de az angolosok gyötrelmesek.

Múlt héten annyira ki voltam már készülve, hogy be sem mertem menni suliba. Nem bírom az állandó megaláztatást.

Amikor elmondtam otthon,anyuék megvádoltak, hogy hazudok, és ki kell bírnom még 5 évet.


Hogy tegyem elviselhetőbbé a helyzetem?


20l


2014. febr. 23. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hök, dékán?
2014. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magadat erősítsd meg, mert a helyzet nem fog változni. kivéve talán, ha MIND panaszt tesztek, de erre sajnos nincs sok esély.
2014. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hova jársz? Csak mert én is angol szakra akarok menni és hogy tudjam hova ne menjek.
2014. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!