Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha elsírtam magam a...

Az baj ha elsírtam magam a "Csillagok között" című filmen?

Figyelt kérdés
férfi ember vagyok és nem csak legördült egy-két könnycsepp hanem rendesen sírtam egyébként nem nagyon szoktam sírni

#film #sírás #érzelem #megható pillanatok
2015. ápr. 18. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

És azt ki mondja, hogy a férfiak nem sírhatnak? Ez baromság.

2015. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egész mozi a könnyeit törülgette titokban. Nem is csoda, az a film valójában nem űrmizériákról szól, hanem egy megrendítő apa-lánya kapcsolatról. Akit ez megérintett, az mind elsírta magát.
2015. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Ha valami nagyon meghat én is sírok, nincs ebben semmi gáz.

16F

2015. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is láttam a filmet az évfolyamunkkal és még a tanárok is sírtak szóval sztem nem baj 13L
2015. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Min lehetett sírni? Nem is volt valódi dráma a filmben. (Nolan sosem értett ahhoz)

Azért, mert a főszereplők végig bőgték a filmet, nem azt jelenti, hogy tényleg lehet is sírni rajta.

2015. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13:30

Az volt a "dráma" hogy megígérte annak a kislánynak, hogy vissza fog jönni hozzá. És komolyan is gondolta. És aztán rájött, hogy nem fogja tudni betartani az ígéretét, de ráadásul soha nem fogja tudni ezt elmondani a gyereknek és bocsánatot kérni tőle. De gondolom te is csak erre az űrfelfedezős részre tudtál koncentrálni és a film valódi tartalma nem jutott el hozzád.

2015. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérni miért? Mert ha sikerrel jár, akkor élhetnek a gyerekei és leszármazottai? A film egy giccses szar, semmi több. Nem volt benne valódi dráma.
2015. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én akkor sírtam el, mikor rájöttem, hogy az egész sztori arra az ordas bakira épül, hogy ***SPOILER*** a fekete lyuk közelébe, a lelassult idejű részbe ilyen sürgős probléma esetén bárki is be akarna menni, és hogy szondáról ne láthatták volna, hogy csak víz van és irdatlan hullámok. Tudósok egytől-egyig. A mi hajónkon meg úgy döntenek, hogy először azt látogatják meg, ami mindenképp elvesz egy csomó időt az egyedül értelmes A-tervtől. Köszi! Ennél azért nagyobb kényszerítőerőt is kitalálhattak volna arra, hogy kénytelenek legyenek mondjuk utolsóként mégiscsak ellátogatni a japánhoz is. Úgy találják ki a bolygókat, ahogy akarják, nem értem, miért pont így kellett...
2015. ápr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ejj, késő van: szóval vagy "akkor sírtam" vagy "akkor sírtam el magam", kívánt verzió aláhúzandó.
2015. ápr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2015. ápr. 21. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!