Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek tetszene egy...

Lányok! Nektek tetszene egy 186cm magas, vékony (67kg), eléggé anyajegyes arcú srác?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 18. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ádi?
2015. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. ápr. 18. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem trollkodni akartam, csak olyan szintű az egybeesés, hogy megfordult a fejemben. :D


Hogy végre a kérdésedre is válaszoljak: csupán ilyen paraméterek alapján természetesen nem lehet megmondani, de az egyik sem kizáró tényező. Nekem volt több kb. ennyire vékony, magas párom, teljesen odáig voltam értük. Illetve a srác is - akit meggyanúsítottam a kérdés kiírásával :D - tetszeni szokott lányoknak.

2015. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy az anyajegyek (egy bizonyos határig, és itt most nem a mennyiségükre, inkább a kinézetükre gondolok) szerintem kifejezetten szerethetőek, sőt, van olyan, akinek ez a szexepilje.
2015. ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.Én is magas vagyok.Hány éves vagy?:)
2015. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 leszek
2015. ápr. 19. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján nem tudok sem igennel, sem nemmel felelni. De ha a vékonyságod vagy az anyajegyid zavarnak (hiszen miért másért emelted volna ki őket), akkor az egyáltalán nem zavaró.

Voltam én már olyan srácba is szerelmes, aki ugyanannyi kiló volt mint én, csak 20 centivel magasabb, meg tipikus macis alkatúba is.

Nem ezen múlik

20

2015. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!