Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó hozzá állás szerencsétlen...

Jó hozzá állás szerencsétlen helyzetkben? Kisebb regény lent

Figyelt kérdés

Ha általában egy komolyabb kínos helyzetbe (ez kinek mi) kerülök amiből nincs ki út és még a haverok közül is 1-2 min. jelen van mert miért is ne hogy tovább vigyék a hírt és még több ember előtt égjen az ember pofája (ha még is hallgatnának róla szerintem 1 embernek úgyis elmondják majd 1x)


pl.: lányoknál ha átáznak mert megjött a mikulás nyáron és épp kint az útcán/ vagy a főnök rajta kapja az alkalmazottakat hogy munkaidőben kufirculnak vagy ugyanez csak a szülők a gyereket/vagy az ember teszi a fejét a haverokkal amikor a kocsijáról már szerelik le a kereket a rendőrök/szóval szülőktől lenyúlt pénztől a bírságtól a rosszul elsűlt hazugságtól a legapróbb szerelmi vallomásig bármilyen cikinek mondott helyzet a suliban, kint, bent .... mind1 a lényeg hogy kínos helyzet legyen



DEEE ha én ezt úgy kezelem :

1.)hogyha tudom h pletykos társaságban vagyok akkor inkább én mondom el 1-2 embernek minthogy ők átmásítva és kiszinezve mondják el

2.)bírságot kaptam/lenyúltam a pénzt a szülőktől/kisebb apróságok(ha már példának hoztam el ilyet)ha egyedűl és időben megtudom oldani a problémát észrevétlenül akkor inkább megcsinálom a magam módján ahelyett hogy szólnék róla bárkinek is és így nem keltek fölösleges feszültséget senkiben

3.)a balul elsűlt hazugság na itt sza*ban vagy mert lehet húzni egy bizonyos fokig de ha lebuksz cikibb lesz a helyzet

4.)a többi kínos helyzetet pedig próbálom poénnal elütni vagy pl ha elesek a buszon én röhögök a legjobban


Ha kínos helyzetbe kerülők azt mondják/gondolják rám hogy szerencsétlen jó elismerem az voltam az adott helyzetben de könyörgöm mindenkivel előfordult már cikibbnél cikibb dolog ebből általában tanulunk, tovább lépünk és próbáljuk mihamarabb elfelejteni...


most így a végére már nem is tudom mit akartam ezzel szerintem csak kiadni magamból vagy nem tudom


17/L


2014. jún. 3. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Történt veled cikis helyzet mostanában?
2014. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, a barátommal történt egymás után 3x és azóta csak ezt hallom tőle meg hogy azon bosszankodik hogy elvan-e átkozva itt csak próbáltam általánosítani és a véleményemet leírni
2014. jún. 3. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!