Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szerintetek egy ember...

Ti szerintetek egy ember mitől "szerencsétlen" vagy "lúzer"? (értem ezt kinézetre meg belsőre)

Figyelt kérdés
Volt hogy megkaptam hogy szerencsétlen vagyok. Pedig nem vagyok kinézetileg csúnya (meg túúúl szépségkirálynő sem), mindezt kép meg bemutatkózó alapján. Pedig van iskolám is (érettségi + 2 szakma), munkám is van (igaz alkalmi, de 2 év munkanélküliség után találtam meg) meg család is áll mögöttem. Barátok. abbol nincs sok, de nekem nemaz számít már. Mégis Nektek mi számít szerencsétlennek, lúzernek?

2015. jan. 31. 19:22
 1/5 anonim válasza:
Ezeket az irigykedő emberek mondják szerinte, hiszen nincs olyan, hogy valki tényleg szerencsétlen legyen. Ha jó munkahelyed van akkor biztsan azért, a barátok pedig nem a mennyiség, hanem minőség számít :) Ne parázd túl, ne is figyelj ezekre. megjegyzésekre. Csak az irigység beszel belőlük :) Vagy nem elég magabiztosak, és ezzel próbálják kompenzálni :)
2015. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet csak depresszióba is estem 1x már, iskolában sokat bántottak, csúfoltak, meg ilyesmik...
2015. jan. 31. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehezen deifinálható számomra. Nekem az a szerencsétlen, amikor valaki nem képes egyedül, önállóan megállni a lábán, mindenhez segítségre van szüksége. Pl. ilyen a húgom. Egy süteményt nem tud megsütni, örülünk, ha nem gyújtja magára a konyhát közben. Főzés közben az összes tálat szétégeti, ami háztartási eszköz a kezébe kerül, azt tönkre teszi. A szüleim autóját is elvitte pár hetes jogsival, majd a saját udvarunkban összetörte. Nyelvvizsgán többször bukott, ahogy a jogosítványnál is.

Teszem hozzá, mások inkább a félénk, halkszavú embereket tartják szerencsétlennek, szerintem abszolút hibásan. Az én húgomnak pl óriási szája és hangja van, mégis szerencsétlen.

Amúgy meg aki ilyeneket mond rád már az elején, annyit is ér, tegyél rá magasról...

2015. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eleinte én is majdnem felgyujtottam a konyhát mikor tanultam főzni/sütni. :) De ma már belejöttem. :) Én vagy kussolok egésznap, vagy kinyitom a számat ez változó
2015. jan. 31. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

megfutamodik még a feladat előtt,a nélkül,hogy akár megpróbálná.

múltkor volt itt egy ilyen kérdező és valami olyasmi volt,hogy a tesi tanárnak gyakorlatilag könyörögnie kell,hogy egyáltalán megpróbálja az adott gyakorlatot,mert alap esetben csak állna és nézne ki a fejéből.

vagyis alapból elkönyveli azt,hogy neki úgy sem sikerül és egy cseppet sem érdeki,hogy e miatt az egész csoport büntetést kap.

2015. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!