Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hgy ne grimaszolja...

Mit tegyek, hgy ne grimaszoljak folyton?

Figyelt kérdés

Sokszor , illetve szinte mindíg azon kapom magam, hogy grimaszolok, rágom a számat, a nyelvemmel a fogamat bazirgálom. De nem tudatosan, csak amikor észre veszem, akkor jövök rá arra is hogy már egy ideje csinálom.

Mitöl lehet ez? Én arra gondoltam,amiatt van hogy agyalós típus vagyok, sokat rágódom, és ez fizikailag így jön ki. De régen is ilyen voltam, és grimaszolás akkor nem volt.

Mitöl lehet ez? Mit tegyek ellene ? Nagyon zavar.



2015. ápr. 20. 17:55
 1/4 spectator ***** válasza:
Nézz utána (akár magyar web-helyen is megvan) az ún. Tourette-szindrómának. Lehetséges, hogy az, de nem kívánom Neked.
2015. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam, az a helyzet hogy kicsit meg is ijedtem , mert sokminden illik rám. Szájrágás, kar dobálása, a viselkedésben pedig az indolokatlan türelmetlenség, és bizomyos cselekvések állandó ismétlése...
2015. ápr. 23. 07:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem kell azonnal megijedni. A Tourettes-szindróma diagnózisának felállításához hosszab ideig tartó és bizonyos tünetek együttes jelenléte szükséges. De persze érdemes lenne utána járni.
2015. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

nagyfokú önfegyelem hiány ez.

a trónok harcában az arya nevű kislány karakter volt ilyen és külön fejezet van arról azt hiszem a 4. könyvben,hogy hogyan szokott le róla.

azért rossz ez,mert így nyitott könyv vagy másoknak,nagyon könnyen kiismernek,szó szerint leolvasnak.

2015. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!