Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szegyenlosek vagytok ha at...

Ti szegyenlosek vagytok ha at kell oltozni egymas elott?

Figyelt kérdés
Foleg iskolasoknak szol ti szegyenlosek vagytok ha pl ha le kell vetkoznotok az osztalytarsatok elott bugyira vagy melltartora fiuk eseteben alsonadragban ha pl a ket nem egyutt oltozik. Fiuk es lanyok valaszat is varom
2015. ápr. 20. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez miért az állatok kategóriába van? :DD

Amúgy nem..Sőt..tesi előtt mi mindig átöltözünk gyorsan a teremben és még bent vannak a többiek is..

Általában csak a lányok problémáznak ezen amíg pl.: egy új osztályban ki nem alakul egyfajta "jó kapcsolat" .:DD

2015. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert állatok vagyunk haha xdd

Én amúgy nagyon az vagyok, de valahogy nagyjából megszoktam:) De azért fúk előtt nem öltöznék át xd

2015. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha ez osztalyba kell öltözni. Sokat szoktam röhögni közbe a csajokon. Nem bírnak magukkal :D általa a ok problemaznak ezen egy ketto kivetelevel
2015. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem!

elemezzük csak a dolgot egy fiú szemszögéből az öltözőben...szóval ott vagyunk egy teremben és hacsak nem meleg az illető akkor senki sem fogja azt nézni hogy mi van a másik gatyájában...akkor meg minek parázni?!

Sőt! Nálunk egyszer az egyik gyerek elkezdett táncolni öltözés közben(had ne mondjam mekkora röhögés volt amikor fejreállt)

2015. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem fiú barátom mesélte , hogy náluk mik folytak a fiú öltözőben és abban a percben örültem lánynak születtem xd
2015. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a nyitott teremajtónál is átöltözök ha úgy adódik:D bár a sulinkba 800+ gyerek jár, a lányok meg nemzavarnak, a tanárok se, volt olyan h egy végzős kéttanos osztály nyitott be hozzánk óra vége felé ( a kéttanban csak lányok voltak azon az évfolyamon:DD, meg egy műsorunk volt) és nem zavartatták magukat ők sem, inkább végigmértek minket:DD
2015. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!