Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyások vagy lovasok vagytok?

A kutyások vagy lovasok vagytok?

Figyelt kérdés
Melyik állatot szeretitek jobban, melyiket tartjátok okosabbnak kedvesebbnek? melyiket tartjátok úgymond "jobbnak" minden szempontból.

2014. dec. 6. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen kutyás. Nincs bajom a lovakkal, tetszenek meg minden, de nem tudok velük mit kezdeni, illetve már túl makacs számomra (legalábbis, amikkel eddig találkoztam). Egy kutya szerintem jobban ki tudja mutatni az érzelmeit, jön, megy, pattog, ugrándozik, örül neked, mikor meglát, lovat még nem láttam örömében pattogni, de ismétlem, ezek a tapasztaltaim, ami azért nem sok.
2014. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem tartom jobbnak, mindkét állatot nagyon szeretem,mindkettőt másért és igazából össze sem tudnám hasonlítani. De abból kiindulva,hogy sajnos lovat nem tudok tartani, inkább kutyás vagyok. De ha tehetném,egy farmom lenne sok lóval ÉS kutyákkal. :)
2014. dec. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kettőt sok minden tekintetben nem lehet összehasonlítani.

Kutyája, szinte bárkinek lehet, lova nem.

Az hogy lovas iskolákban, vagy kirándulás alkalmával valaki találkozik egy lóval, az nem ad vissza mindent tökéletesen a ló viselkedésével, jellemével kapcsolatban.


Illetve.


A ló menekülő állat.

Ha az egyik megijed valamitől az összes rohanni kezd.


A kutya (mint a farkas leszármazottja) ragadozó.

Tehát ő nem menekülő, hanem vadászó.


A ló nem véd meg, a kutya igen.

2014. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mind kettő jó de inkább a ló... nekem van is sajna kevés embernek van. de kutyád legyen szerintem jó fejek de valahogy lovagolni olyan jó!
2014. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem igazából mindkettőt imádom de talán inkább én is kutyás vagyok:) szerintem közelebb áll az emberhez, a lovam néha le se szar :DD
2014. dec. 7. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy istenigazából se kutyásnak, se lovasnak nem mondanám magam. De annyira különböző a két faj, hogy nem is igen lehet összehasonlítani őket. Az tény, hogy mindkét faj okos, tanulékony és nagy szaktudás kell ahhoz, hogy ne nevelje őket félre az ember.


Ha muszáj választani, akkor kutya. Lovakkal szökőévente egyszer találkozok, úgyhogy azon kívül, hogy rácsodálkozok, hogy "hű, de szépek", "hű, de nagy" és "hű, de széles" nem tudok velük mit kezdeni. (Magyarázat: nagyon messze lakó, nagyon távoli rokonnak nóniusza és hucul pacija van.)

2014. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Czibula Erika válasza:
Mind 2 .
2015. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!