Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szegeden sok a néger? Engem...

Szegeden sok a néger? Engem már másodszor állítanak le, vagyis szólnak utánam, de én eléggé parázok. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy ne támadjanak meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, ezt leszögezném. Csak eléggé megijedtem... nem volt késő, edzésről jöttem haza, és ott a Kálvária sgt.-on voltak, már támadtak meg más régebben az utcán, lehet emiatt félek. Van valami ötletetek?
2015. ápr. 21. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pakson is egyre tobb a néger a kosárlabda miatt. Engem is alitottak le nem felek toluk de nehezen ertem mit akarnak mondani szerintem ne félj tolunk mert másabb a borszine
2015. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a vicces, h szeretem a külföldieket, szeretek új kultúrákat megismerni, csak hát na... végülis magas volt és sportos, lehet h a kosárlabda miatt van itt, csak annyira beparáztam... nem a bőrszín miatt, mástól is félnék, csk most rájuk futottam rá :)
2015. ápr. 21. 12:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Miert tamadnanak meg csak azert, mert negerek? Persze nem mindegy, mit szolnak utanad.
2015. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hello, hello, you have nice butt... szóval... pedig rohadtul nem látszott a fenekem, eltakarta a pulcsim, nem öltözök kihívóan :(
2015. ápr. 21. 12:40
 5/17 anonim válasza:
9%

Le akart szólitani, mi ezzel a gond?

Meg fehér emberek nem támadtak még meg senki? Akkor tőlük mért nem félsz?

2015. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Dehogynem, félek én mindenkitől, aki ismeretlenül leszólít... :( Mondom, nem az a baj, hogy fekete.
2015. ápr. 21. 12:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem kevered össze a menekültekkel? mert azokat gyakran eszi a fene a városba.
2015. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért meg tudom különböztetni :)


A csövesektől is félek... egyébként... szóval van valami jó módszer? Ti szegediek vagytok amúgy?

2015. ápr. 21. 12:49
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Szia, szegedre járok egyetemre, szóval itt is lakom. A legtöbb néger egyetemre jár itt szegeden és azért is vannak itt. Engem is állítottak már meg többször és minden alkalommal kerestek valamit, pl a Duna dönert a dóm mögött. Amúgy tök normálisak voltak. Hidd el, nem fognak megtámadni két okból sem. Első hogy nem akarnak tőled elvenni semmit, mert amelyik afrikai ide járhat egyetemre, az általában gazdag családból származik. Kettő, hogy bármi ilyet tennének, ugrik a vízumuk és kitoloncolnák őket, de rögvest. Szóval nem kell félni tőlük. Viszont ha egy rejtett erőforrás szól utánad, akkor viszont parázhatsz, mert amikor engem ilyen rikárdók szólítottak le, általában akartak vmit.
2015. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Azért szólítottak le, mert a dagi és könnyen kapható magyar lányok megtanították őket arra, hogy itt nem sokat kell udvarolni a szexért.
2015. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!