Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szegeden sok a néger? Engem...

Szegeden sok a néger? Engem már másodszor állítanak le, vagyis szólnak utánam, de én eléggé parázok. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogy ne támadjanak meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, ezt leszögezném. Csak eléggé megijedtem... nem volt késő, edzésről jöttem haza, és ott a Kálvária sgt.-on voltak, már támadtak meg más régebben az utcán, lehet emiatt félek. Van valami ötletetek?
2015. ápr. 21. 12:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, köszi :) Csak kicsit parás voltam, hogy olyan későn volt ez... na de majd nézem a jobbik oldalát.


Utolsó, egyik sem vagyok :)

2015. ápr. 21. 16:00
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem is úgy gondoltam, hogy te lennél az. De ha már 2-3 lányt könnyedén megkapott, akkor úgy gondolja és úgy is viszi a hírt, hogy a magyar lányok kaphatóak. Mind. Na ezért szólítgat le bárkit, tudja jól, hogy senki nem fog megsértődni egy ilyen segges beszólás miatt, legrosszabb esetben nem reagálnak, de valószínűleg valamelyik lányt még aznap este megkínálhatja csokifütykössel. Lám te se kérted ki magadnak a tolakodó viselkedést, mondjuk te megijedtél és azért. Csak hát ettől még bátrabb lett az illető. :/
2015. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát én rohadtul megijedtem, igen... nem is mertem semmit mondani, mert gondoltam, hogy akkor még rosszabb lesz. Amúgy meg tényleg sok a ribi, ilyen híre van a magyar nőknek :(
2015. ápr. 21. 20:17
 14/17 anonim válasza:
Nemcsoda, hogy ilyen könnyűvérűek a magyar nők... láttatok már budapesti "férfit"? Budapesti csajok szinte rávetik magukat a külföldi pasikra. Ha határontúli magyar akkor végképp rákapnak mert a hazaiak pasik lányosak.
2015. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jaaa, a budapesti "férfiak"valóban gázok, most nem azért :D
2015. ápr. 21. 21:13
 16/17 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Négerek=paraszt csorda
2015. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!