Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek bejönne, ha egy...

Fiúk! Nektek bejönne, ha egy lány alacsony és molett? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 18 éves vagyok. Nem volt még soha barátom, de sokszor voltam szerelmes, de csak plátói volt mind. Mindig is küzdöttem a súlyfelesleggel a betegségem miatt alakult ki, de utána már én is tehettem a dologról.. tudjátok, esti dugi kajálások, meg minden. Van egy srác, aki tetszik nekem, úgy érzem több is lehetne belőle, de sok akadály van előttem, mikor arra gondolok hogyan csináljam, mit fognak szólni mások, ha meglátnak mellette, meg egyáltalán az, hogy tényleg bejövök e neki vagy csak kedves a természete. Nem sikerült teljem mértékben beilleszkednem az osztályba (osztálytársamról van szó amúgy), és néha szoktunk beszélgetni, persze csak olyanokról, hogy hogy sikerült a dolgozat vagy milyen volt a szünet, meg mostanában filmeket ajánlunk egymásnak és pár napra rá már érkezik a vélemény a másiknak a filmről. A gond az, hogy nem vagyok valami beszédes, bár néha megered a nyelvem, de az ritkán van és nem akárki mellett. nagyon félénk vagyok, ami az alakom miatt is van, mivel rengetegszer gúnyolódtak rajtam buszmegállóban vagy akár a suliban is, persze igyekszem nem észre venni és ilyenkor abba is hagyják, de úgy szeretném egyszer leordítani a fejüket, hogy észre vehetnék, attól még, hogy így nézek ki én is emberből vagyok! Valamint azt hozzá tenném, hogy orvosoltam a problémát, mivel elmentem dietetikushoz és betartom az előírtakat és edzeni is eljárok hetente 3x szóval egy idő után azért majd látszani fog az eredmény rajtam és előbb-utóbb elérem a célomat, de egyenlőre még olyan vagyok, amit leírtam. Szóval, ha volt valaki, aki végig olvasta a nyavalygásomat, kérem értelmes választ írjon és ne kezdjen el sajnálgatni, meg bátorítani, hogy ha tetszem neki, akkor így is szeretni fog.. és nem miatta csinálom, már régóta szerettem volna megvalósítani a dolgot, csak most jött el a lehetőség rá. Ja és még annyi, hogy a fiú(18) magas alkatú, vékonyabb, de gyúrni jár, szóval van azért egyfajta férfias testalkata. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 22. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Tipikus. Töltöttgalamb csaj az adonisz csávóra pályázik. Egyébként nem jön be. Egy nő legyen szép, vékony, kecses. Az viszont pozitívum, hogy próbálsz változtatni.
2015. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel kövér, csak nőiesen telt, akkor tetszhetnél sokaknak, akár neki is, de addig szerintem ne próbálkozz elcsábítani, ha nem akarsz csalódni.
2015. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként nem egy adonisz, ha össze jönnénk akkor valahogy úgy néznénk ki, mint a Madagaszkárból Melvin és Glória kb.
2015. ápr. 22. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy akármit is szövegelnek a srácok, meg az ide kommentelők, a szerelem nem ezen múlik. Nők esetén mintha megbocsáthatatlan lenne a súlyfelesleg ( egy nő legyen kedves, szerény és vékony...ja és persze kecses), férfiak esetén elmegy, mert ott más mércék érvényesülnek ( ő meg legyen kemény, érzelemmentes, de szeresse gyerekeket, határozott és legyen pénze).

Mintha a kommentelők egy részének, ahogy a téged gúnyolók nagy részének sem esne le: te emberből vagy.

Amit nem a testzsírszázalékod ad ki.

Ha beszélgetsz a sráccal, nem azért beszélgetsz, mert súlyfelesleged van. Nem azért válaszol neked, mert súlyfeleslege van. És neked sem azért tetszik, mert súlyfelesleged van.

Minden lány és fiú szerelme egyaránt értékes. Ne húzd le magadat, és ne húzd le őt se (nem kell mentegetni magad, hogy nem egy adonisz). Ugyanúgy jogod van őt szeretni, mint egy szomszéd lánynak.

Ne azon gondolkodj, hogy hogy fogtok egymás mellett kinézni. Ha tetszik neked, jelezd felé.

2015. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom még aktuális -e a kérdés. Mindenesetre az én alkatom sem az a nádszálkisasszony kategóriás. Tehát értem a gondodat. Sikeresen fogytam 7 kilót, ezért már inkább a formás kerek kategóriába estem amikor összejöttem a barátommal (2,5 éve) de istenem, hogy lehet egy pasi ilyen vak. Hiába fogytam le csinosra, még utána is nehéz volt, hogy ne azt a képet alkossa rólam amit a gimi 8 évében, a duci 120 cm-es kislányt a tornasor végén. Mi úgy jöttünk össze, hogy nekem elkezdett tetszeni, és egy közös baráti kör kapcsán egyik nyáron elmentünk egyikünk nyaralójába. Na most képzelheted mekkora stressz volt, hogy nekem fürdőruhába kéne lennem, de kiderült mind kettőnk számára, hogy egész jófej a másik. Utána pedig folytattuk facebookon a beszélgetést. Eleinte mi is csak filmekről, aztán egyre jobban bele jöttünk, és már kicsit a belső világunkat is megmutattuk a másiknak, és ő lett a legjobb barátom. Közben pedig volt egy osztálykirándulás, ami után elmondtam neki (lényegében kiszedte belőlem)m hogy nekem tetszik, és tudom, hogy neki nem, de ha ő ezt félre tudja tenni, legyünk barátok. Na ezek után, mondanom sem kell, még vagy egy évig szerencsétlenkedtünk. 12-ben az érettségi bankett napján jöttünk össze csak. Közben sokat mászkáltunk együtt, kettesben, aztán néhány kocsmázás alkalmával amikor már becsíptünk elkezdte a combomat taperolni, és a kezemet fogdosni, amit nagyon furcsának éreztem, mivel neki nem tetszem ugyebár. De betudtam a piának a dolgot. Aztán utána volt, hogy feljártunk egymáshoz kockulni, vagy ps-ezni, és olyankor is félreérthető dolgok történtek józanon, hogy az ülébe húzott, hátulról átölelt, stb. Eltelt így néhány hónap, amikor nem bírtam tovább, és rákérdeztem, hogy most mit szórakozik, tetszem vagy nem, mert ha nem akkor ne legyen ilyen kétértelmű. Azt mondta, hogy nem, és hogy nem szeretne járni velem, maradjunk csak barátok. Ja persze... folytattuk ugyan ezt. Aztán egyszer, amikor egy hátmasszázs után egyikünk ágyában fetrengtünk, olyan nagyon közel kerültünk egymáshoz, és furán kínos volt bámulni a másikat. És megkérdeztem később este tőle, hogy mi lett volna, ha akkor megcsókolom? De elütötte a dolgot. De ezek után ő csókolt meg engem legközelebb. Nem untatlak a részletekkel, még sok hónap, és bonyodalom eltelt, tisztára mint egy sza.r sorozat. Szóval én csak azt tudom tanácsolni, hogy ha kicsit is értelmes a fiú, (és még nem vagytok együtt) akkor a barátkozáson keresztül is ki lehet alakítani egy kapcsolatot. Ha megmutatod neki, hogy milyen vagy utána már nem annyira fogja nézni a tested. Ez igaz, nekem eleinte utálta a fenekemet, mert hogy túl nagy, most meg egyszerűen imádja (pedig híztam 11 kilót, most kezdtem visszatornázni a dolgokat), és könyörög, hogy ne fogyasszam el. Szóval sok sikert ;)
2015. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!