Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony az önbizalmam....

Alacsony az önbizalmam. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az alakommal teljesen rendben vagyok, nem az a bajom. Nagyon jó tanuló vagyok. Sportolok is, az is jól megy, de van amikor meg sem merek szólalni, nagyon visszahúzódó vagyok. Ha új emberek közé kerülök, igyekszem a háttérben maradni. Talpraesettség hiányában szenvedek, csak bizonyos helyzetekben tudok határozott lenni. Nem vagyok egy központi figura, nem is tudnék az lenni, csak rosszul érezném magam tőle. Mindig csak azt nézem, hogy ezek az emberek milyen jók, én meg csak... én. Tudna valaki segíteni?

(Értelmes válaszokat várok!)



2014. nov. 28. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent magadnak csinalj, probalkozz, akarmennyire kellemetlen, idovel belejossz. Mindenki attol fel, ami ismeretlen neki, mivel nincs benne tapasztalata. Minden ilyen dolgot csak az elejen kell eroltetni, aztan ha belejossz, mar nem lesz onbizalomproblemad.
2014. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
fogj egy papírt és írd össze miben vagy jó. ( lehet, hogy először kevés dolog lesz a listán, de mindig bővítsd ki) ha valmit jól oldottál meg vagy büszke vagy valamire, valamidre írd fel! :) lógj sokat a barátnőiddel, csináljatok csakos estéket, programokat, shoppngoljatok meg ilyesmi :)) :*
2014. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 camillelumiere válasza:
Légy sokat közösségben és légy önmagad, úgy fogsz a legjobban kibontakozni. Én is ilyen visszahúzódó voltam, mindig néztem a "harsányabb" lányok viselkedését és hogy mitől olyan keresett a társaságuk. A lényeg hogyha vidám vagy és barátkozós akkor szívesen lesznek veled az emberek. Azt hittem nekem jó a háttérben megszorulni, de most hogy már középpontba is tudok kerülni azt kell mondjam sokkal jobb persze ego szempontjából is és úgy jobban felfigyelnek rád az emberek ami még több önbizalmat ad, csak ne ess túlzásba:)
2014. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat :)
2014. nov. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!