Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apokaliptikus helyzetben,...

Apokaliptikus helyzetben, hogy győznél meg arról, hogy magammal vigyelek csapattagként egy védett zónába?

Figyelt kérdés

Tegyük fel világvégi állapotok uralkodnak,nekem van kiépített biztonsági zónám,több havi élelmem,gyógyszer,fegyverek, stb - még van kb tíz helyem.

Miért téged vigyelek magammal?


2015. ápr. 22. 22:49
1 2
 1/18 hugyosgalacsin ***** válasza:
100%
mert tőlem terhes a lányod
2015. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem tennéd megölnélek.
2015. ápr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hmm, összetett kérdés. Édesapám orvos és vadászik.

1: mivel apám orvos, nélkülem meg nem menne ( anyám már 2 éve meghalt, egyedüli gyerek vagyok ), ezért fontos tagjai lennénk a csoportnak.

2: mivel apám vadász, van itthon 3 fegyverünk ( 2 sörétes és 1 golyós puska ) egyszerűen rákényszerítünk hogy vigyél el. Bár eleve fenygetni sem kéne, mert a fegyverek miatt ismételten fontos elemei lennénk a csapatnak.

3: miért kéne nekünk csatlakozni? Inkább Te csatlakoznál hozzánk, hiszen mi vagyunk az erősebbek.

2015. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

"mivel apám orvos"


Kedves kérdező. Minek vinnél el egy ilyen apuci elkényeztetett hülyegyerekét, csak azért, mert az apja orvos, amikor elvihetsz engem, akit végzős orvostanhallgatóként két hónap választ el az orvosi diplomától, és nem apámmal menőzök? ;-)

Egyébként pedig alacsony a fogyasztásom, és jól megállom a helyem nomád körülmények között, sátorállítás, tábortűz rakás, tájékozódás nem probléma, és a mezőgazdasággal sem állok hadilábon. Ó és csapatjátékos vagyok. Életveszélyes fenyegetéssel nem lehet csapatot építeni.

2015. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Továbbra is négyes vagyok, azt kifelejtettem, hogyha már idegen tollakkal ékeskedünk, hogy én viszont vegyészt, agrármérnök hallgatót, fogorvost, és gyógyszerészt tudok magammal vinni. Ergo ha van egy kis föld, ahol lehet mákot termelni, akkor ipari mennyiségben lenne viszonylag tiszta morfinunk, amivel tudnánk kereskedni.
2015. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert én vagyok a patient zero.
2015. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem mennék veled. Egy apokaliptikus környezetben előbb vágnák át a torkomat a te úgynevezett biztonságos zónádban, minthogy kint megdögöljek.
2015. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert én kijátszottam a Fallout 3-at.
2015. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg sok jelentkező lenne, így nem érezném reálisnak, hogy majd pont engem választanál. Emelt fővel meghalnék anélkül, hogy tök feleslegesen benyalnék még halálom előtt egy vadidegennek. :)
2015. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!