Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apokaliptikus helyzetben,...

Apokaliptikus helyzetben, hogy győznél meg arról, hogy magammal vigyelek csapattagként egy védett zónába?

Figyelt kérdés

Tegyük fel világvégi állapotok uralkodnak,nekem van kiépített biztonsági zónám,több havi élelmem,gyógyszer,fegyverek, stb - még van kb tíz helyem.

Miért téged vigyelek magammal?


2015. ápr. 22. 22:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#5 Látom lepontoztak, de én értékelem a humorod! :D
2015. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Látom lepontoztak, de én értékelem a humorod!"


Pedig nem sok humor volt benne. Egy posztapokaliptikus vikágban, abból élsz meg, amibők tudsz. A morfin az egyik legerősebb fájdalomcsillapító, ezen kívül vannak egyéb pozitív hatásai is, amire egyes embereknek igénye lenne egy ilyen helyzetben. Az előállítása pedig szakértelmet igényel, tehát monopol helyzetbe lehetne kerülni.

2015. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Inkább te győzz meg arról engem, hogy érdemes veled mennem.
2015. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#1 : - Két közel száz kilós kigyúrt és tetovált fiam van,ha közülük valamelyiket megraktad -hát csak gratulálni tudok.


#4 : Jó a meggyőző képességed,a gondolatviteled,de még is óvatos lennék veled.


#7 : Látom kapiskálod. - Vinnélek megfigyelőnek.


#9 : Tetszik a mentalitás fele,de emelt fős halál helyett túlélni kell.

2015. ápr. 23. 21:22
 15/18 anonim ***** válasza:

Autószerelő vagyok. Most kamionokat jjavítok, de régen sima autókkal kezdtem. Azt hiszem ezek fontosak lennének egy apokaloptikus helyzetben.

Tehát már van hasznom. Nem egy leányálom munkát végzek, emiatt nem is riadok meg a ( kemény ) fizikai munkától. Ja és mint említettem állandó összeköttetésben vagyok nagy tehergépjárművekkel→sok alkatrész, sok benzin, a kamionok többségében van háló fülke. Elektronikához is értek, tehát akár egy mozgó bázist is be tudnék építeni.

Hogy ezen felül miért kéne magaddal vinned: egy sok oldalú, szorgalmas, erős FIATAL ember vagyok, akinek nincsenek egészségügyi problproblémái, ellenben nemzetközi szinten tudja ( céges térképek ) hogy mit hol kell keresni ( pl: gyógyszert nem patikában, hanem gyárakban, raktárakban ).

Falun nőttem fel, valamennyit konyítok a kézi mezőgazdasághoz. Kasza, sarló, lapát, ásó, nem rotakapa meg elektromos fűnyíró.

Ja igen, szabadidőmben szappant gyártok ( eredetileg agyag edényt akartam, de az jóval drágább így hát ez lett a "hobbim").

Igazi csapatjátékos vagyok és van egy íjam is fegyvernek ( az igazat megvallva kb. fél éve hozzá sem nyúltam, és csak 4 vessző van hozzá, de legalább van ).

Ennyi érvet tudnék felhozni.

2015. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább, hogy te mivel tudsz rávenni, hogy veled menjek? Mivel bizonyítod, hogy igazat mondasz?


Azt hazudnám, nekem is van egy táborom nem messze x irányban, kövessük az élni és élni hagyni elvét, és menjünk haza. Majd elbújnék, és várnék, hogy jössz-e a haverjaiddal, hogy kirabold a nemlétező másik tábort.

2015. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De azt értsd meg hogy nem mennék veled
2015. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
11%

Nem mennék veled.

Bármilyen helyet be lehet venni, a kaja elfogy stb.


Mig ti a biztonsági zonában elkényelmesedtek, addig én megtanulok túlélni a kinti világban. ;)

2015. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!