Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felvettek abba a középsikolába...

Felvettek abba a középsikolába, amibe a legjobban szerettem volna. Annyira boldog voltam. De csak voltam, mert az a lányt is felvették, akit a legjobban gyűlölök. Mit tegyel? Biztos egy osztályba kerülünk

Figyelt kérdés

2015. ápr. 23. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Finish her!
2015. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
No......:(
2015. ápr. 23. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy egy osztályba kerültök?

Mi az utálat tárgya?

2015. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És ha egy osztályba kerültök, akkor mi van? Lesz ott rajtatok kívül kb. 30 ember. Legyél már egy kicsit érettebb, később a leendő munkahelyeden is lesz olyan ember, akivel nem jöttök ki, mert mindenkivel jó viszonyban lenni szinte lehetetlen.

Köszönőviszony, aztán helló, nem kell vele foglalkozni.

2015. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát,feltűnési viszketegsége van,de nincsen saját véleménye.

Igazatok van,valahogy megoldom.

2015. ápr. 23. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:

És ezért gyűlölöd?Azt hittem már ártott neked.

Munkahelyeden is lesz olyan akit nem kedvelsz mert van egy-két-több olyan tulajdonsága ami nem tetszik,de hát ne foglalkozz vele,van ott rajta kívül minimum 28 másik ember.

2015. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja,meg egyszer le k*rvázott.

De majd megoldom valahogy.

2015. ápr. 23. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
UGYANEZ VOLT TAVALY VELEM IS. A csaj nem szazas, vihog mint allat, nyavog, nyalizik mindenkinek, 8 evig egy altalanosba jartunk, szoval en ismerem hogy o milyen. A tobbiek nem. Nem egyszer akartam mar megtepni, de mindig az vigasztal, hogy majd a tobbiek is rajonnek, hogy milyen igazabol es akkor en csak nevetni fogok, es nezni azzal az enmegmondtam fejemmel. Sz.rd le, ne foglalkozz vele, vaaaaagy keszitsd ki idegileg.
2015. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!