Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a negyvenesek...

Mit gondoltok a negyvenesek milyen tulajdonságokat, élethelyzeteket, világi és egyéb eredményeket irigyelnek egymástól a legjobban? Mik lehetnek azok a kívánatos dolgok, amik hiába vannak meg ennyi idősen, nem becsülik, ha más viszont hiányzik?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
én 40-es vagyok és semmit nem irigylek mástól... normális anyagi körülmények között élek, van családom, jó házasságom, olyan munkám amit imádok, mellette hobbim is amire van időm, saját családi ház, egyszerűen nincs semmi amit irigyelnék bárkitől is, de alapból is inkább örülök más boldogságának-sikerének, minthogy irigykedjek rá...
2015. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kommunikáció és etika tanárunk találta ki házi feladatnak.

Én is megkérdeztem unokatestvéreim(egyik idén lesz 40 másik 38 nem irigykednek senkire.

2015. ápr. 8. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor bízzunk abban hogy kapsz még több választ is, és szépen megírod a házi feladatot, hogy te csináltál egy felmérést és ez nem igaz :)
2015. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedvességeteket:)

Tény, hogy vannak irigyek, meg sok ember önző,de talán ha valakinek rosszabb az életkörülménye mondjuk, vagy nem olyan jól fizető állása van, mint mondjuk a barátnőjének, vagy ismerősének, neki szebb az alakja, dekoratívabb, befutott, a férfiakkal szerencsésebb, akkor el tudom képzelni.

Viszont ha van egy szerető férje/felesége, gyerekei, munkahelye ami ráadásul "jól is fizet", nem kellene irigykednie, mert van akinek még annyi sincs.

Bár mondják sokszor az kell, ami a másiknak van.

Legyen ez több szabadidő

szebb külső

jobb munkahely

Talán ezek a dolgok.

De már 3 embert kérdeztem, nem hiszem hazudnának.:)

Köszönöm nektek, remélem még írnak.

2015. ápr. 8. 16:57
 5/5 A kérdező kommentje:
vagyis kedvességed bocsánat, látom a másodikat is te írtad:)
2015. ápr. 8. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!