Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel aki bántalmazza a családját?

Figyelt kérdés

Mások előtt eljátssza, hogy ő milyen jó apuka. Az előtt is, aki látta már, ahogy üti a feleségét.

Aztán kialakul egy konfliktus és elveszti a fejét, ordibál, ököllel veri a feleségét, beleveri a fejét a mosdókagylóba, aztán amikor viszi orvoshoz, még ő mondja, hogy a felesége nekiment a szekrénynek.

Van egy 23 éves barátnőm, és így él. Mondtam neki, hogy dobja a pasit, de nem meri. A pasi arról se tud, hogy én ezeket tudom, pedig már nem egyszer láttam, hogy hajánál fogva húzza. Nagyon durva dolgokat csinál. De a barátnőm vakon bízik benne, hogy majd megváltozik. Nagyon szereti, de a válás meg eléggé macerás.

Meg fog változni az ilyen ember? Nagyon féltem a barátnőm :/


2015. ápr. 23. 19:15
 1/10 A kérdező kommentje:

A gyereket nem bántalmazza fizikailag, csak ordibál vele.

De nagyon sajnálom, mert neki meg végig kell néznie ezeket. Egyszer amikor mentem a barátnőmhöz, a kisfiú ott ült az ajtó előtt, és sírt. Tudtam, hogy mi van, ezért elhoztam. Általában én vigyázok rá a barátommal. Nagyon szeretjük, és szerintem jobb helye van nálunk. Bárcsak a barátnőm is észrevenné, és elhagyná azt az állatot.

2015. ápr. 23. 19:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Pff szégyen... honnan szedik a nők az ilyen férfiakat? Zárt osztályra kéne vinni az ilyet, máshogy nem fog megváltozni az tuti
2015. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Öld meg az apád. Én is azt tettem.
2015. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kisfiút nagyon sajnálom, a nő viszont nagyon megérdemli a sorsát! Annyi normális, magányos, rendes, apának való férfi szaladgál az utcán és ő sikeresen választott magának egy agresszív állatot... Megérdemli, neki ezek szerint az agresszió és a bunkóság az erény egy férfiban...
2015. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Zárt osztályra kéne vinni az ilyet,"


A nagy túrót! Börtönbe, mielőtt megöl valakit.

2015. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnálni az ilyen embereket.
2015. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Simán lehet egyébként gyilkosság a vége, már hallottam ilyet, hogy a férj rendszeresen verte a feleségét addig amíg agyon nem ütötte. Szóval ha nagyon aggódsz akár a rendőrséghez is fordulhatsz, bár az lenne legjobb ha a barátnőd tenné ezt meg
2015. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Börtönbe juttatni. Azonnal.
2015. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Voltam már a rendőrségen, de azt mondták, hogy nagy valószínűséggel a pasi börtönbe kerülne, a barátnőmtől viszont elvennék a gyereket, mert hagyta így élni több éven keresztül. :/ Ezért nem tudom, mi legyen.
2015. ápr. 25. 22:05
 10/10 trmzria válasza:
Nem a rendőrség, hanem a bíróság ítél. Vagyis ők is csak tippelnek. Sőt valószínűleg az az egy rendőr, akivel beszéltél. A fickónak a börtönben a helye, az élettársát (feleségét?) fizikailag bántalmazza,a gyereket verbálisan. Ne egy vélemény tartson vissza. Itt két élet megy épp tönkre.
2020. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!