Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki mindenkit "lesz*r" csak a...

Aki mindenkit "lesz*r" csak a barátait nem, az a családját is "lesz*rja"?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy így fogalmaztam, de a csaj ezt a szót használta.

Van egy ismerősöm, 19 éves, aki olyan, hogy a barátainak segít, meg számíthatnak rá a barátai, de mindenki mással bunkózik.

Egyszerűen oda jött egy osztálytársa a csajnak, miközben beszélgettünk, és kérdezett valamit, de ilyen kedvesen, és a csaj meg "Honnan tudjam!? Nem érdekelsz!" stílusban elküldte kb a francba.

Utána kérdeztem, hogy miért beszélt így vele, utálja talán?

"Jaaa, nem, csak én ilyen vagyok! Van egy pár barátom, a többieket meg lesz*rom!"


Szóval a csaj olyan, hogy a barátaival kedves, meg rendes, meg dumál velük, meg minden, de mindenki más elmehet a francba!


Az ilyen gondolkodású emberek a családjukat is "lesz*rják"?



2013. jún. 6. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a családi hátterét,így nem lehet csak találgatni.
2013. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel az ilyen gondolkodású emberekből sok van, és mindegyik más, ezért egyénfüggő. Miért nem kérdezted meg tőle?
2013. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy idõ után, majd õt is lesz@rják, ezért a viselkedésért.

Nem jerlenti azt , hogy a családjával is ilyen, elõfordulhat, mert ez "nyegleség" másokkal szemben.

2013. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neveletlen lány, nem tud viselkedni.
2013. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát csk azért kérdem, mert ha így viselkedik másokkal, csak azért, mert "nem a barátom" akkor a családjával is ilyen? Azok se a barátai... Nem választotta meg őket...

És ha így bunkózik másokkal, akkor egy bolti eladóval is bunkózik, aki megint csak nem a "barátja" körébe tartozik?

2013. jún. 6. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy otthon kisangyal, itt meg eljátssza a nagymenőt...
2013. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószinüleg mindig talál magának olyant aki hasonlóan lesząrja az embereket. Nem marad magára. Így nem is retteg attól hogy magára marad, igy nem változik. És marad olyan fąsz, amilyen.
2013. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, a barátain kívül leszar mindenkit. Akkor neked most az ismerősöd (akkor miért nem szar le), vagy a barátod (akkor hogy nem tudod, hogy hogyan viselkedik a bolti eladókkal)?
2013. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!