Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek érzéketlen?

Hogyan lehetek érzéketlen?

Figyelt kérdés
Szeretném elérni azt hogy semmilyen érzelmet ne mutasson se az arcom se a testem többi része, de hogy kezdjek neki?

2015. ápr. 23. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Tehát pszichopata szeretnél lenni?
2015. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Közelről sem. Azért szeretném mert bántottak már meg annyiszor hogy nem akarom hogy látszódjon rajtam bármilyen érzelem
2015. ápr. 23. 23:54
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Van különbség pókerarc és érzéketlenség között.


Gyakorlással és lelkileg erőssé válással talán elérheted hogy bizonyos szituációban ne mutasd ki hogy valami bánt, de teljesen érzéketlen nem tudsz lenni. Az már tényleg pszichopata. Olyan életet minek akarnál élni?

Inkább tanuld meg kezelni a helyzeteket.


Az hogy megbántottak, az mit jelent? Beszóltak, vagy átvertek, cserben hagytak, stb. Nem mindegy. Más jellegűeket másképp kell kezelni.

2015. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Attól még, hogy valaki érzéketlen, még nem pszichopata. Ha már eleget bántanak majd, az arcod semmit sem fog elárulni másoknak az érzéseidről.

Sajnálom, hogy bántottak.

2015. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én azt akarom elérni hogy minél kevesebb érzelmet mutassak ki, hogyha ez egyenlő a pszichopatával, akkor az leszek. A megbántás az mindegyik volt abból amit felsoroltál, csak épp az a baj hogy nem 1x 2x történt meg
2015. ápr. 24. 00:19
 6/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm az együttérzést, jól esik
2015. ápr. 24. 00:20
 7/10 glasses válasza:
Legyél közömbös, vagyis tanulj meg az lenni. Érzelmek elfojtsása nem jó ötlek viszont.Egyébként nézd meg sz "Út a vadonba"c filmet :)
2015. ápr. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 évig depressziós voltam, 2.5-3 hónap súlyos depresszióval kezdődött...én ezt úgy oldottam meg, hogy mindig azt mutattam milyen jó kedvem van, ha fájt vagy ha örültem valaminek akkor is...tehát nem mutattam ki, hogy de rosszul esik vagy de ürülök valaminek...csak jó kedvem volt...teljesen érzéketlenséget szerintem nem egyszerű elérni...mármint kimutatás szintjén...ahhoz nagyon komoly önkontroll kell...rendelkezel te ilyennel? ha valaki beleállít egy kést a kezedbe akkor szemrebbenés nélkül kibírod? mert kb ilyen szintű önkontroll kell, hogy a fizikia fájdalmat se mutasd ki...
2015. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem nagyjából sikerült akkor tanultam meg amikor a legjobb (barátom) mások szórakoztatása miatt megvert.
2015. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem van/volt nem is egy sebem amit (nem érvágás miatt) kés okozott, de az utóbbi időben már nem is érdekel a fizikai fájdalom, én az érzelmi fájdalmakat akarom elnyomni
2015. ápr. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!