Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek én is érzéketlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek én is érzéketlen liba, aki átgázol minden fiún?

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy mindig átvágnak és hülyítenek. Vissza akarom adni azoknak a szemeteknek, akik csak játszottak. Most is van egy, de még szeretem. Mit tegyek?
2014. febr. 3. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
XDDDDDDD
2014. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ne gondolj rá ;) elfelejted ---> keresel mást ---> happy :)
2014. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 WheneverYouWant ***** válasza:
Önjelölt mazohista vagyok... Nekem is mindig csak ilyen lányok jönnek össze. Egyel több vagy kevesebb.... jöhetsz. Írj nyugodtan.
2014. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell annak lenned. Sok csaj megteszi helyetted.
2014. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyél! És, ha aztán nem tudsz kitörni a szerepből?
2014. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted és ő is szeret akkor ne azon gondolkozz, hogy tudd átvágni, csak mert előzőleg rossz tapasztalatokat szereztél a fiúkról, az még nem azt jelenti, hogy mendenki olyan...Ha viszont ő is át akar verni, azt már ne hagyd, tegyél ellene...
2014. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egyszerű csináld azt amit a többi nő
2014. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
azokkal már ne törödj mert neked lehet belőle bajod,inkább olyat keress akivel boldog leszel és nem vág át
2014. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
gratulálok te szeretnél a 21489857235. idióta liba lenni
2014. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Teljesen érzéketlen nem lehetsz, csak ha beteg vagy/így születtél. De hülye liba címre még pályázhatsz! ;)

Ördögi körbe akasz beszállni, de ezt te is tudnál ha egy csöppet elgondolkoznál a dolgon! Ha valakivel kocsog vagy, az egy idő után "besokall" (mint most te) majd utána ő is kocsog lesz az emberekkel, es akikkel kocsog volt azok is kocsogok lesznek.

Szivem mennyi vagy? 13-14? Nem a leghangosabb, legbunkóbb fatuskó után kéne nyáladzani, abban a hitben, hogy veled csak kedves lesz. Naív vagy kislány nőjj fel!

Amúgy az ilyen "érzéketlen libákat általában csak megdugni szokták, de úgy rendesen, hogy kettéáljon a fülük!

grat kérdező ha ilyen akarsz lenni, miért nem egyszerűbb lesz@rni az ilyeneket? -.-"

2014. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!