Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges hazudozó vagyok mit...

Beteges hazudozó vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 16:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Hazudtam az érettségin, hazudtam a vizsgákon, hazudtam mindenhol így nem sikerült egy vizsgám se. Tudtam a tételeket mégis hauzdtam és rosszaz mondtam....
2015. ápr. 26. 16:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Midebből következik, hogy most is hazudsz.
2015. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg kíváncsi vagyok hogy lábalhatok ki ebből a betegségből
2015. ápr. 26. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha igaz, hogy azért buktál meg, mert hazudtál, akkor az pszichiátriai kategória.

Vagy kamu, nem tom.

2015. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szaksegítség?
2015. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én az ilyet sosem értettem.. én meg pont ennek az ellenkezője, egyszerűen nem érzem magam jól ha nem azt mondom amit gondolok
2015. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden ember hazudik,még észrevétlenül is. Valaki nagyon minimálisan valaki pedig mindenben. Én legtöbbször a személyemmel kapcsolatban szoktam,ha idegen kérdez tőlem és nem bízok meg benne,főleg neten.

De most már váltok, inkább nem felelek senkinek semmire és inkább leszek illemtelen.

2015. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!