Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a pasi beteges hazudozó lenne?

Ez a pasi beteges hazudozó lenne?

Figyelt kérdés

Külföldön élek Svájcban és megismerkedtem egy fiuval. Azt állitja magárol, hogy egy befutott német együttesben dobos, sok pénze van állandoan turnézni járnak ismer egy csomó hires embert stb.

A bökkenő ott kezdődik hogy nem mondja el egyéb okokra hivatkozva hogy melyik együttesbe játszik mivel még annyira nem ismer.

A másik pedig az, hogy azt mondta ma Amerikába repült 2 hetes turnéra és már a repülön van 12 órátol. Kérdeztem ha repülön van , hogy tud nekem sms-t irni és hogy tud neten keresztül watsappra felmenni? Azt mondta ez egy privát repülögép... Szerintetek?


2014. máj. 8. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
kamu
2014. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de ezt egy 15 éves se veszi be....
2014. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de gáz :D:DD:DDD:D:D jóhogy kamu...
2014. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Uha az az együttes olyan titkos,még a rajongóknak is titok.Titkos fellépésekre jár titokba:))
2014. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallod, ez a gyerek akkor sem mond igazat, mikor kérdez! XD


Kinevetném, és durván leépíteném magamról ezt a gyökeret.

2014. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Te is tudod, hogy hazudik!
2014. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A beteges hazudozó más, ő VALÓSZÍNŰLEG csak egy kis senki és így próbálja kompenzálni azt, hogy amúgy nem kell senkinek és semmit sem tud felmutatni. Ha még fiatal akkor ő lehet az a srác a suliban, akivel senki nem foglalkozik, aki semmivel sem tűnik ki. A menő arcok a nevét sem tudják, ő viszont közéjük szeretne tartozni (azon is érdemes elgondolkodni, hogy miért, amikor kb. semmi értelme nincsen, nem ezek az igazi értékek az életben). Tehát erről lehet szó, és nyilván az egészet csak kitalálta és valószínűleg a többi dolog sem igaz, amit magáról mondott (legalábbis ezek után joggal feltételezhető).

Ha már felnőtt, akkor is nagyjából ugyanez a helyzet, viszont ha így van, akkor szép csendben mindenképpen szakítsd meg vele a kapcsolatot és lépj ki az életéből, mert az ilyen emberrel még több probléma is lehet.


Egyébként nagyon könnyen felismerhető, hogy hazudik. Ha valóban így lenne, akkor el sem mondta volna, hogy mivel foglalkozik, azt mondta volna, hogy zenél, vagy direkt azt akarná, hogy ne a pénzre és a hírnévre és menj és mondjuk azt mondja autómosóban dolgozik vagy akármi. De ő hencegni akart ezzel. Ezt meg is tette, de amikor már szembesítenéd a tényekkel és rákérdeznél, akkor hárít. Mert nem igaz és most szorul a hurok. (Éretlen marha az ilyen, hagyd ott.)

Tapasztalatból mondom, hogy aki tényleg híres vagy gazdag, az az elején ezt nem nagyon hangoztatja. Az meg pláne nincs, hogy azért nem mondja meg pontosan, mert még nem ismer eléggé. Ha annyira vigyázna és ügyelne az ilyesmire, akkor még eleve nem tudnál róla.

A legjobb, ha egyre kevesebbet beszélsz vele, mondd, hogy több lett a munkád, tanulnivalód vagy segítened kell otthon nem érsz rá és fokozatosan szakítsd meg a kapcsolatot. Megteheted gyorsan is, csak egyesek ilyenkor hisztirohamot kapnak, mert nem tudják ezt feldolgozni, és a végén még ott fog kikötni a lakásod előtt... De ez ritka, legtöbbször semmi sem történik (max majd hazudik másnak). Ha nagyon unatkozol vagy kétségeid vannak, hogy talán mégsem hazudik, akkor kis apróságokat kérj tőle bizonyítékként. Tegyél úgy, mintha elhinnéd és kérd, hogy jó, akkor csak a repülőgép belsejét fotózza le. Ennyit igazán megtehet(ne), ha igaz (lenne), a sztori. Ha ilyenkor mindig jönnek a kifogások vagy olyan fotót küld, amit a Google is kiad, akkor biztos lehetsz benne, hogy egy szánalmas emberrel van dolgod. Különben rosszabb neki, ha látja, hogy nem érdeklődsz, rá sem kérdezel direkt az együttesre sem és folyton unottan válaszolgatsz és azt mondod unatkozol és soha meg nem kérdezed tőle, hogy telt a napja.

De én személy szerint inkább hasznosabb dolgokkal tölteném az időt, neked is azt tudom mondani, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot és kész.

Nem érdemes bánkódni sem, híres embereket ismerni sem akkora dolog. Olykor jól jöhet, de alapvetően nem segít rajtad, nem változtat az életeden és nem nagy cucc. Másrészről ez megint olyan, hogy aki már ilyen körökben mozog az inkább próbálja kiszűrni, hogy kivel érdemes ezt megosztani, mert ilyenkor mindenki ráakaszkodik, hogy meséljen történeteket a hírességről, mutassa be neki, segítsen karriert építeni vagy bármi. Tehát majdnem teljesen biztosra tudom mondani, hogy hazudik az illető és nem érdemes foglalkozni vele (azt úgyis nehéz kiszedni belőle, hogy miért hazudik, meg ha beszél is róla, sokra nem mész vele).

2014. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt az a baj, hogy ez kb. nekem fáj... Hogy valaki ennyire gyengén hazudjon az már szánalmas.
2014. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek, szerintem is szánalmas. (Nem igaz, hogy egyesek csak ennyit tudnak kihozni magukból, akkor inkább hagyná az egészet.)

De az a legjobb, hogy az előbb még írtam egy kicsit, de valamiért nem küldte el. Frissült az oldal, ahogy szokott, de nem jelent meg a válaszom. Hát nagyon szépen köszönöm, rendkívül örülök! :D

Nem írom le újra, csak arról írtam, hogy aki valóban híres, annak nincs szüksége arra, hogy egy-egy ember rajongjon érte, van millió rajongója, nem érdekli már az ilyesmi. És azt sem szokták felhozni a valóban híres emberek, hogy kiket ismernek, mert akkor mindenkinek csak szívesség kell. Ilyen körökben nagyon megválogatják az emberek, hogy kinek mit árulnak el, nem beszélnek mindenkinek mindenről, pláne amikor még az a baja, hogy nem is ismeritek egymást eléggé.

Szebben leírtam korábban, de már felhúzott a dolog, gondolom azért érthető a lényeg. Ez már úgyis csak kis kiegészítés volt, a lényeg, hogy szinte biztos, hogy hazudik.

2014. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!