Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi időnek kell eltelnie...

Mennyi időnek kell eltelnie még, hogy az emberiség nagy része értelmessé váljon?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te melyik csoportba tartozol? Van egy tippem, de kimoderálnák.
2015. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez nem idő hanem energia kérdése.
2015. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Definiálnád az "értelmességet"?
2015. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs annyi ideje az emberiségnek,hogy ez bekövetkezzen.
2015. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted jó helyen kérdezed ezt ott, ahol szelektíve azok az emberek gyűlnek össze, akik nem képesek a Google-t használni, ha kérdésük van?
2015. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Optimista vagy. Szerinted értelmesebbé válik az emberiség. Amúgy lehet, bár vannak aggasztó jelek.

Néha fogom a fejem, hogy ez a homo sapiens...

2015. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted jó helyen kérdezed ezt ott, ahol szelektíve azok az emberek gyűlnek össze, akik nem képesek a Google-t használni, ha kérdésük van?"

Fail. A google is a gyk-t adja ki legtöbbször :D

2015. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A google is a gyk-t adja ki legtöbbször"


A Google vagy húszezer találatot kiad minden keresésre, és te döntöd el, hogy melyikre kattintasz a kis kezeddel közülük.

Szerencsére nem kötelező gyengeelméjűnek lenni és pont a gyk-s találatra kattogni, hanem lehet például a Wikipédiás szócikkre is, ugye.

2015. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az ellenkező irányba haladunk. Nézd meg, mit adott a tévé 30 éve, és mit ad most. 500 éve a londoni átlagproli fizetett azért, hogy Shakespeare-t nézzen, az volt az érdeklődési szintje. 3-5000 évvel ezelőtti művészeti alkotásokról intelligens, többdiplomás emberek csupa baromságot hordanak össze, mert meghaladja az értelmi képességeiket a látottak értelmezése.

Másik példa: közel 20 éve érettségiztem, és a mai érettségiktől székestül hanyattesek a röhögéstől, annyira alacsony a követelményszint. Azon az érettségin, amit én letettem, egy mai gyerek soha nem tudna átmenni. És ugyanez igaz rám és a szüleim érettségijére is.

2015. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 voltam, még annyit, hogy ajánlott film a témában: Idiokrácia.


[link]

2015. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!