Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 3-an egy ellen, jó reakció?

3-an egy ellen, jó reakció?

Figyelt kérdés
Egyszer valaki nagyon meg akart verni még fiatalabb koromban és hívott még 2 embert "megfürdetni" a hóban, azaz két kézzel arcomba nyomni a havat. Most nagyobb rangú küzdőharcos vagyok, a mesterem jobbkeze és szerintetek ajánljam e az én lekezelésemet erre a problémára: egyiket ledöntöttem és fejbe tapostam, leköptem a másik kettőt pedig csak el kellett ijesztenem?Szerintetek jó lenne e ilyen hozzáállást tanítani 7-16 éveseknek mert nekem bejön de lehet hohy nákik "kicsit" durva lenne?

2015. ápr. 16. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
pls ne ez nagyon rossz
2015. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu kérdés akkor tudnád,hogyha tényleg küzdősportot tanítassz,akkor tudnád hogy ezt a képességet jó cél érdekében kell felhasználni,önvédelemre,nem pedig megalázni a másikat.Azt is tudni kéne,hogy ilyen miatt ki tilthatnak örökre
2015. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Leköptem...ez tényleg nagyszerű hozzáállás, azért elmondhatnád, hogy milyen mester az, aki erre tanít bárkit is...
2015. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ajjj ember, neked nagyon nem megy a kamu kiírás xd


Attól, hogy 3 jackie chen filmet megnézel, még nem leszel te egy küzdőharcos, meg...a tini nindzsa harci teknősök sem, hogy a mestered jobbkeze legyél.

Maximum a plüssmacidat döntötted te le, nem az egyiket....



Amúgy meg, jól írta a második.

Támadásra nem használhatod a "tudásod" mert azért nem csak a kizárás, de a büntetés is jár...

Mivel a btk szerint így, fegyvernek minősül a "kezed-lábad"


Szóval öcsi, ezt még gyakorold.

2015. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából azt tesztelem hogy milyen nemű kérdésre hányan reagálnak XD

Nézzétek csak meg a másik kettőt

(Baráti körökben kíváncsiak vagyunk hogy mi indítja meg legjobban az embereket mind pozitívan mind negatívan)

Mondjuk 3-4 válaszból nem olyan egyértelmű levonni bármit is, de erre a válaszok elég egyhangúak XD

2015. ápr. 16. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan mint ha Google fordítón keresztül próbálnál kommunikálni velünk.
2015. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mér az milyen?

Sose használom.

2015. ápr. 16. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

"egyiket ledöntöttem és fejbe tapostam,

leköptem

a másik kettőt pedig csak el kellett ijesztenem"


Itt vannak olyan dolgok ami nem ide illene ha korrekt dolgot szeretnél tovább adni. Azzal semmit nem érsz, ha leköpsz bárkit is, az inkább téged jellmez nem túl pozitívan.


A célszerűség abban van, ha az egyiküket elintézed, meghátrálásra készteted, főlé kerekedsz, akkor a többi, ha nincs valódi ösztönző erő mögöttük ami őket további támadásra készteti csak csatlakoztak valami "jó mókának" ígérkező dologhoz akkor ők mindenképp meghátrálnak.


Viszont ha mondjuk hárman meg akarnak szerezni tőlegd valami értéket, akkor a kettő másik az egy általad elvert ember segítségre fog kelni és hárman már elérik amit akartak, ha komoly a szándékuk.


Mindig azt kell támadni, aki a legveszélyesebb adott pillanatban. Tulajdonképpen meg kell törnöd a támadás erejét és láttatni kell, hogy bárkinek ez jut ki, aki próbálkozik. Na de leköpni és levizelni, mint az amerikai katonák csinálták az irakiakkal, az undorító és nem harcoshoz méltó. Az ilyesmit elkövetőket elrettentő példaként állítják a világ elé.Ez nem lehet követendő példa.


[link]

2015. ápr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!