Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/ Férfiak. A ti életetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrea Henrietta kérdése:

Fiúk/ Férfiak. A ti életetekben fordult már elő, hogy tudatosan vagy akár tudat alatt elnyomtátok az érzéseiteket egy lány/ vayg a párotok iránt?

Figyelt kérdés

Volt hogy esetleg a régi sérelmek/ csalódások miatt nem akartátok/ nem mertétek beismerni a valódi érzéseiteket az új párotok iránt?

A párommal már lassan több mint egy éve vagyunk együtt, és tény hogy én jobban kötődöm hozzá, mint ő hozzám, de látom rajta hogy szeret, egyszerűen csak érzem hogy fontos vagyok neki, de ő váltig állítja, hogy ezt "nem tekinti komolynak, csak szereti jól érezni magát velem, stb..." Azt tudom hogy krónikusan fél minden kötöttségtől, de ugyanakkor látom a szemén hogy fontos vagyok neki... És csak furcsa nekem hogy enyire nem akar megnyílni nekem, miközben tudja, hogy teljesen megbízhat bennem, és kettőnk közül én vagyok a kapcsolat "lelke"... Elképzelhető hogy csak elnyomja magában? Vagy szerintetek jobban járok ha elhiszem amit mondd? 22/l



2015. febr. 16. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem évekig sikerült mindenki felé elnyomni, volt egy lány akivel össze akartam jönni, de mégsem...nem álltam készen egy kapcsolatra így elnyomtam amit akkor éreztem...direkt nyomtam el...voltak más lányok, de ott nem volt nehézség, mert ők csak szexet akartak tőlem, ott könnyű volt "nem érezni semmit" :)


21F

2015. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Párom iránt sosem (ezt a részét nem is értem), de olyan már volt, hogy 1-2 foglalt lány megtetszett, de nem engedtem, hogy részemről esetleg mélyebb érzelmek is kialakuljanak.
2015. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Persze, ha egy csajnak nem jöttem be, akkor próbáltam arra trenírozni gondolataimat, hogy ez csak egy a nekem tetsző csajok közül, de semmi több, van ilyen lépjek tovább.


Ha viszont egy csajt "hűtöttem" - Veled ezt teszik -, az mindig tudatos volt. Igen, volt olyan, hogy egy csinos, egyszerűbb, összességében rendes csaj elég jó volt ahhoz hogy nyíltan felvállalt csajom legyen, szexen kívül kellemes társ volt, szabadidős programokhoz is, heti pár hétköznaphoz, egy-két hely kivételével majdnem mindenütt meg lehetett vele jelenni is, de rögtön az elején tudtam, hogy komolyabban nem tervezek vele (alacsonyabb iskolázottsága, rosszabb családja, gyenge akaratereje, igazi női méltóság hiánya, stb. miatt). Amikor láttam, hogy nagyon töri magát, kapaszkodott belém, akkor egyértelműen, de azért finoman mondtam, hogy én mostaninál nem akarok komolyabb kapcsolatot (azt azért nem tettem hozzá, hogy vele nem), de nagyon értékelem, és ajándékokat vettem neki, amivel saját lelkiismeretemet nyugtattam meg, hogy azért ez a csaj - még ha nem is becsülöm igazán - összességében mégis korrektebb elbánást kap tőlem, így nem vagyok szemét.

2015. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Ez mindig így van nálam,amíg nincs kimondva semmi sem a másik részéről.
2015. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Előfordul. Úúúúúúútálom az asszonyt, de elnyomom az érzéseimet, mert valahol laknom kell, és azt sem akarom, hogy kisemmizzen, miközben ellenem fordítja a gyerekeimet.

Szóval van ilyen...

2015. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha 5# igaz, akkor még jobban elmegy szerintem sok ember kedve a házasságtól
2015. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz, és sajna rengetegen vagyunk így.
2015. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon figyelni kell, h milyen nővel házasodsz és hozol össze gyereket úgy látom, mondjuk ez nagyon sz
2015. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
... nagyon szerencsejáték-szagú dolog úgy gondolom, mindkét részről, mert a csaj is hoppon maradhat akár.
2015. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!