Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a hangomról?

Mit gondoltok a hangomról?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, remélem fejlődött azóta mióta feltöltöttem a "magyarországot". Légyszíves írjatok részletes véleményt. A hibák miatt előre is elnézést, nagyon gyenge hangom van. :) Link: [link]

2015. ápr. 30. 21:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De igazából a tisztasággal vagy inkább a hangszínemmel van a baj? :) Vagy mindkettővel? (a tisztasággal biztos, azt azért én is hallom). Elküldöm a The Cranberries- In Your Head c. számot is. Ott is van egy-két hamis hang de az szerintem kicsit tűrhetőbben megy..
2015. máj. 2. 21:15
 12/18 A kérdező kommentje:
2015. máj. 2. 21:39
 13/18 anonim ***** válasza:
A tisztasággal is vannak bajok és a hanglépzéseddel is. Kb. akadozik a hangod. Nem lehet, hogy elkezdtél mutálni?
2015. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Meghallgattam az újat. Ugyanazok a hibák.

Ez nem attól fog elmúlni, hogy mást énekelsz, hanem a sok gyakorlással és tanulással. (NEM daltanulással, hanem technika, hangképzés, amiben tanár tud segíteni.)


Ha a fentieket leküzdöd, akkor alapvetően kellemes lenne a hangszíned, azzal nincs baj.

2015. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jaa, értem.. Ez az "akadozás" több hónapja jelen van és utálom .
2015. máj. 3. 09:01
 16/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel. Mondjuk szerintem az sem mindegy, mit énekelsz, mert egy Queen konkrétan nem tartozik a könnyebbek közé. Majd meghallgatom este a másikat is.

A kiejtést javíthatod, ha sokat hallgatsz angol nyelvű beszédet, persze kiegészítheted egy angoltanárral, de inkább anyanyelvűvel, vagy olyannal, aki élt kint évekig ilyen helyen.

Énektanár mindenképp, ha komolyabban akarsz ezzel foglalkozni, hangképzés nélkül lehet bármilyen hangod, a technikát meg kell tanulni. Keress beéneklés gyakorlatokat youtube-on, én nemrég egy ismerősömnek kerestem ilyet, és találtam párat, az is segíthet.

2015. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én is teljes mértékben egyetértek mindenkivel. Azt hiszem el kell mennem egy magánénektanárhoz. Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 5. 07:41
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem te mutálsz, ennek ellenére kifejezetten kellemes a hangszined... A többin segíteni kell, de még pont abban a korban vagy, hogy kitartással bármit elerheelerhetsz.
2015. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!