Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt miért csinálom? Nagyon rossz!

Ezt miért csinálom? Nagyon rossz!

Figyelt kérdés

nem merek mások szemèbe nèzni. sőt nemis igazán nèzek rá senkire. ha elmegyek vásárolni vagy csak megyek az utcán inkabb lesütöm a szemem ha valaki megbámul. . nem tudom mi váltja ki ezt de règen el se tudtam kèpzelni ha valakivel beszèlek ne a szemèbe nèzzek.:/ rádásul zárkozott is lettem.. ezt megkell oldanom mert alakul egy kapcsolatom ès mèg nem találkoztam a sráccal .. jó lenne ha nem a földet bámulnám ha beszèl hozzám.

valaki adjon valami jó tanácsot!:)

20/l


2015. máj. 1. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:

gyakorold a pislogás nélküli farkasszemnézést j albával-

https://www.youtube.com/watch?v=zmzcKXsllWs

vigyázz mert rögtön az elejétől tilos pislogni.

2015. máj. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Meg kell találnod az okát,mert biztosan van.

TTörtént valami negatív dolog az életedben mostanában?

2015. máj. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerettem valakit..akiben csalodtam..es sokaig ereztette ,h egy senki vagyok.. de utana egeszen joba lettunk. de.. a rossz dolgokat nehez elfelejteni..

de a csaladom sincs teljesen megelegedve velem. talan ez.:(

2015. máj. 1. 03:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Csalódtál vkiben aki éreztette, hogy senki vagy?

Családi gondok?

Ne csodálkozz akkor.

Mennyire érzed magad hibásnak az otthoni helyzetben illetve a másik dologban?

2015. máj. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány? Vmiféle szégyenérzet van benned?

Nem tudom. Erre kellene rájönnöd.

Előző voltam.

2015. máj. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ismerôs..

9 éves koromban volt egy mûtétem, az ornyergemnél, ahol egy anyajegyet operáltak le rólam. Konkrétan a két szemem között jelenleg van egy 2x2 cm-es sebhely. Senki szemébe nem mertem nézni, mikor valaki hozzám szólt, elfordultam, lesütöttem a fejemet, csak úgy mint te. Rettenetesen megcsappant az önbizalmam, azoktól az osztálytársaktól akik emiatt terrorizáltak minden egyes nap. Aztán iskolát váltottam, és szemüveges lettem. Mai napig nem szívesen veszem le a szemüvegemet társaságban, sôt rettegek tôle. Olyan érzést ad, mintha takarna és nem is latszódna tôle a hegem...azonban látszódik. Nekem ez segített és az a 7 év ami eltelt azóta. Idôvel beletörôdtem, és nagyon jót tett az, hogy megszabadultam a gyerekkorom tönkretevôidtôl.

2015. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hibasnak erzem magam mert abban igazuk van ,h tobbet is kitudnek hozni magambol. de a folytonos csesztetes nagyon nem vezet jora. sokszor fordultam magamba ..mondjuk mostanaban egyre kevesebbet depizek es a multamon is kevesebbet ragodok hiszen nem en tehetek arrol,hogy az akkori szerelmemnek nem kellettem. en tudom ,h mindent megtettem erte..nő letemre en kuzdottem erte..de most van mas aki azt erezteti velem ,h kulonleges vagyok, h megfelelek.. ezert is szeretnek megvaltozni. adni akarok magamnak eselyt a boldogsagra. meg akarom mutatni,h ezt nem fogom elcseszni.
2015. máj. 1. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!