Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Osztálytársam tudja hogy...

Osztálytársam tudja hogy cukrász akarok lenni és "rendelt" tőlem egy fagyitortát. Ha így csinálom meg az nem lesz rossz?

Figyelt kérdés

Felolvasztom a csokit gőz fölött egy kis tejjel és lehűtöm.

Habport felverem a tejjel és mikor már kemény hab beleöntöm a csokit. Utána beleöntöm a tortaformába és belerakom a fagyasztóba.

Nem lesz túl folyékony vagy ilyesmi?



2014. júl. 21. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez mitol lesz fagyi?
2014. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez egy nagy nulla, már bocsi.

Értem, hogy cukrász szeretnél lenni, de látszik, hogy még egyáltalán nincs gyakorlatod a konyhában. És mondd meg szépen az osztálytársadnak, hogy még ezt nem tudod megcsinálni. Majd csak akkor rendeljen tőled, ha már megtanultad a dolgokat.

2014. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
21%

[link]

Látszik, hogy meg gyakorlás kell, de ezt simán össze tudod dobni! Sok sikert!

2014. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Fagyitortát????

Az még a Cake Boss-nak is igazi kihívás volt, mivel a fagyi olvad!!!

Nincs profi hűtőd, nem tudsz hogy szállítani sem. Hogyan jutna el az osztálytársadhoz? Mi maradna belőle, mire megennék?

Ne csinálj fagyitortát!

Kérd meg anyudat, hogy ossza meg veled egy bevált torta receptjét és készítsétek el együtt.

2014. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgylátom itt senkinek nincs gyakorlata és mindenki csak a kedvemet rontja. tegnap csináltam habporból és nagyon jó lett tiszta fagyi..vagy akkor tejszínnel.. a hűtőtáska ottvan és közel lakik 1-2 utca. és nagy gyakorlatom van a konyhába képzeljétek.
2014. júl. 21. 19:10
 6/17 A kérdező kommentje:
és csak úgy mondom hogy bármit. a kérdésre válaszoljatok ne arra hogy mit tudok meg mit nem mert nem ismertek.ehhez a kérdéshez nem kell ismerettség.
2014. júl. 21. 19:12
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Hat kerlek olvasztott csokibol, habporbol az eletben nem lesz fagyi. Max fagyasztott csokis muhab. Annak meg semmi koze a fagyihoz.

Torta se lesz belole, ha osszvissz ennyibol all, max torta formaban fagyasztott csokis muhab.

2014. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Ja, hát ha ez nektek a fagyi, meg a torta, akkor okés.

Csak szerintem ez nem fagyi.

De ha már ettek ilyet és azért kérte, mert tetszett neki, akkor csinálj nyugodtan.

2014. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez e sima krém tészta nélkül, k...rvára nem értem, mi értelme, de legyen....
2014. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
[link] megcsináltam . És Tökéletesen olyan mint a fagyi az állaga is ugyanolyan volt még az íze is semmi baj nem volt vele. Azért akartam habporból mert az olcsóbb és csak egy ötlet volt ami bejött. Szóval ki a kezdő?;) 19 éves lány vagyok.
2014. júl. 22. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!