Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálom ezt? R. ibanc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt? R. ibanc vagyok? Vagy csak rossz barát?

Figyelt kérdés

Szóval azt fontos tudni hogy van sok fiú barátom. Van köztük több olyan, akivel tudom, hogy tetszünk egymásnak, de már annyira friendzone a kapcsolatunk, hogy szó sincs kapcsolat kialakításáról.

Pont a mai nap gondolkodtam, és arra jutottam, hogy lehet gonosz vagyok. Vagy nemtudom :')

Mindig az van, hogy 1 hétig van egy aktuális srác a barátok közül, akivel elvagyok, nagyon sokat, szinte csak vele vagyok azon a héten, de akkor nagyon, meg én olyan tipus vagyok hogy szeretem 'nagyon szeretni' a barátaimat, sok érintés,ölelés stb. És ez igy kb hetente - kéthetente változik fiúk terén. Persze akkor sem hanyagolom el a többi barátomat, de egyre valahogy mindig több energiát szánok.

Ez nem tudom miért van, talán szeretnék rajta változtatni, de nemtudom hogy lehetne. Szerintetek? Ez melyik kategoriaba tartozik? És hogyan tudnék változtatni ezen?

Koszi, 17L


2014. dec. 30. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább csak rossz barát.
2014. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andicika ***** válasza:
Sztem csk siman egy pasi kene neked akinn ki tudod mutatni a szereteted.
2014. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha van pasim, akkor is ugyanigy viselkedem a barataimmal, az nem valtoztat semmin.
2014. dec. 30. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerem a fajtadat

Es megkell hagyni,visszataszito ahogy nyilvanosan raakaszkodik egy pasira ott vinnyog,vihog a nyakaba jajj istenem utalom.. -.-

2014. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!