Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi adhat kiutat a szüleim...

Mi adhat kiutat a szüleim iránt érzett gyűlöletből?

Figyelt kérdés

Az alkohol minden gond forrása, a szüleim kezelhetetlen alkoholisták. Egyaránt gyűlöletett érzek irántuk semmi mást, főleg az anyám iránt aki ha iszik torka szakadtából ordít és mindenféle trágár szövegel jellemez, persze minden ok nélkül, másnap reggel mikor józan akkor megy a drága kisfiam főzzek virslit reggelire és hasonló kedvességek, amikor meg ismét inni kezd akkor felhasználja ellenem a szavaimat és elmondja vagy 100 x hogy "nem bírtál megfőzni egy k ***va virslit te.... nyávogos isten f* sza stb." és hasonlók, ezt addig csinálta anno még ki nem dőlt a piától.


Mióta az eszemet tudom ez azóta így megy, az utóbbi kb 10xévben már szinte az igen/nem en kívül nem is kommunikálok velük.Ha józanon mondanak valamit nem felelek, mintha nem halanám és a válaszom mindig nem, így elkerülőm mindig a bűnbak figyelemét és szinte kevés dologgal élhet anyám vissza ellenem.


Anyám folyamatos terrórizálásai az életem során folyamatosan kihatott és zárkózott visszahúzódó lettem és akit nem ismerek vagy nem bízok benne abban az ellenséget látom. Sorolhatnám hányszor aláztak vertek meg a suliban-e miatt de nem ez a téma most.


Ha nem az ha sikerül külön költöznöm akkor hogyan változak meg mi adhat kiutat egy új helyen, persze haza 5évig minimum nem megyek, abban biztos vagyok.


20F



2015. máj. 1. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy!

A légkőr az ami megváltoztathatatlan , mert mindig körülötted lesznek ha nem költözöl, hallod látod őket, hiába nem komunikálsz azzal még egy lapáttal dobsz rá ahogyan viselkednek veled, mert őket idegesíti ha csak csengsz lengsz.

Te dolgozol vagy még csak tanulsz?

Ha vagy olyan önálló 20 évesen és dolgozol, neked menekülni kéne ebből a családból úgy hogy vissza se nézz, és akkor majd te eldöntöd hogy milyen gyakran kívánsz az ő társaságukból, és ha mennek hozzád látogatóba te bármikor kiteheted őket ha ittasan elkezdenek neked ordibálni.

Más lehetőség nincsen.

Ha csak nincs a tulajdonotokban 1 udvaron belül még egy kis ház ahová be tudnál költözni és egész nap szem előtt sem lennének.

2015. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Költözz el!
2015. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40 éve, 16 éves korom óta önálló vagyok. Te is megteheted.
2015. máj. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pretorius25 ***** válasza:
Igen, itt tényleg az egyetlen megoldás a költözés. Minél hamarabb, annál jobb! Ez egy nagyon mérgező légkör!! Ha egyszer megszabadulsz a szüleidtől, soha de soha ne nézz vissza rájuk! Nem érdemlik meg, és félő, hogyha viszed vmire az életben, és tartanád velük a kapcsolatot, akkor visszarántanának téged! Mert ha pár év múlva visszaengednéd őket az életedbe, akkor jönne az a duma, hogy " Jajj kisfiam, megváltoztunk! Hidd el! Egész más emberek lettünk, és hiányzol nekünk! " Te elolvadsz, hinni akarsz nekik, meg akarod adni a változásra nekik az esélyt, és aztán jön az h " Apáddal nehéz helyzetbe kerültünk, és te olyan jól keresel, ki tudnál segíteni? " És ha adsz, véged van! Lehúznak!
2022. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!