Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én utálom, amikor a...

Csak én utálom, amikor a szüleim elrapkolnak valamit, és nem találom?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem találok valamit, azt mindenképp utálom, bárki is tette el.
2013. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, bár én örülök, hogy ez a legnagyobb veszekedési témánk a szüleimmel.
2013. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tarts rendet,ha nem lenne kupi, akkor nem pakolnanak el. En is rendetlen kamasz voltam, felnottkent mar zavar, a gyerekeim cuccait viszont nem pakolom el, hanem kozlom,hogy vagy elteszi vagy kivagom a kukaba.
2013. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elrapkolnak? Az mi?
2013. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is gyűlölöm! Anyám nem bírja ki, hogy be ne menjen a szobámba és hozzá ne nyúljon a cuccaimhoz. Hiába tiltom meg neki újra és újra. Ünnepek előtt pl kidobta a kedvenc csizmámat!!! Ez már mindennek a teteje.

Főleg az idegesít, hogy a maga dolgaihoz meg lusta. A lakás szalad, ebéd nagyon ritkán van ha meg én csinálnám helyette abba rendbe beleköt.

2013. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te. Mi meg a sajátjainkkal vagyunk így.
2013. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, megintcsak eltűnt egy válaszom...
2013. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!