Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyiszer ért titeket kelleme...

Mennyiszer ért titeket kellemetlenség olyanoktól, akiknek párkapcsolati csalódásai voltak?

Figyelt kérdés

Munkahelyen, családon belül, meg úgy általában az életben olyanoktól, akiknek csalódásaik voltak, és emiatt gyűlölik a másik nemet, azon belül is leginkább a volt párjukhoz hasonló embereket.

A napokban tapasztalom ugyanezt, és egyáltalán nem értem, miért ellenséges velem, és nem együttműködő egy illető, amikor én teljesen normálisan, emberien közeledtem hozzá munkaügy miatt csak, és kizárólag.



2015. máj. 1. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen sajnos vannak ilyenek, valóban. Magányosak, s lehet, hogy egy ideig nem látják még a szépet, nem nyitottak.

Én pl. sok elzárkózott embert látok, rengeteget, ami már szinte beteges: alig kommunkál, kerüli a komolyavv fontos témákat akár érzelmeseket, stb.

Meg kell szoknunk, hogy sok ilyen van, de kedvesnek lehet velük lenni és hinni abban, hogy ezt meg fogják jegyezni.

Éppen a napokban jegyezte meg váratlanul az egyik legtöbbször duzzogó ismerősöm, hogy annyira szeretné hallani a kedves hangomat, mert az erőt ad neki :)

2015. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyám vágta egy párszor a fejemhez, hogy olyan vagyok mint apám. Ez természetesen nem dicséret volt. Olyat, amit te tapasztaltál én még nem éltem át. Én nő vagyok, azt hiszem a férfiakra nem annyira jellemző ez a fajta viselkedés, amit leírtál. Jól gondolom, hogy a nem együttműködő illető nő?
2015. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, nő az illető, de azért nem írtam nemet, mert megfigyelhető ez mindkét nem esetében.

A GYK-n is, rengetegen szapulják a másikat, elég ha annyit tudnak az illetőtől, hogy 18 éves, és lány. Az már csak egy utolsó szemét mocskos r...anc lehet.

2015. máj. 1. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!