Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért történik velem mindig...

Mért történik velem mindig valami kínos? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
komolyan minden nap valami rettentően kínos dolog történik velem. pedig egyébként barátságos vagyok egy kicsit még visszahúzódó, de nem csinálok meggondolatlan dolgokat, de mégis mindig törénik valami

2014. nov. 6. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Másokkal is történnek kínos dolgok, mert emberek vagyunk, tévedünk, felejtünk, nem figyelünk.

Ne csinálj belőle problémát. Ha megbántottál valakit, kérj bocsánatot, és annyi.

2014. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, nem bántottam meg senkit, csak mindig véletlenül valami ciki történik, van hogy kisebb-nagyobb, de minden nap! xS eléggé gáz, főleg hogy a többiekkel sosem látok ilyet történni! ma is például rettentően ciki dolgok történtek. már szinte minden nap azon gondolkozom, hogy vajon mikor lesz legközelebb valami kínos.
2014. nov. 6. 17:00
 3/3 anonim válasza:

Ne gondolkoz ilyeneken.. Próbálj magabiztos lenni :D

Képzeld el nekem múltkor összeakadtak a lábaim pont amikor beléptem a pékségbe.. :D meg történt olyan is hogy elestem a buszban és felnyaltam a padlót. Egyszer megdobtam egy srácot fagyival mert előnytelen képet csinált rólam. Nyugi nem csak veled történnek ilyenek. Az emberek hibáznak. Próbáld meg elfelejteni :)

2015. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!